Facebook Google+ Twitter

Portalowi dobrzypolitycy.pl stawiajmy pały! Aneks

Portal dobrzypolitycy.pl rozgościł się na dobre w internetowej przestrzeni, jednak z każdą poprawką związaną z jego funkcjonowaniem sięga dna, na które chce zsyłać działaczy samorządowych i polityków z górnej półki.

Ranking politycznych gwiazd na głównej stronie portalu to pierwsza godna ubolewania reklama plasująca go do poziomu tabloidu, który uwłacza kreowanym przez siebie bohaterom, sprowadzając ich do kategorii ładny brzydki, a nie mądry, mądrzejszy i najmądrzejszy. Od kiedy to uroda, a nie rozum ma być wyznacznikiem politycznej mądrości i popularności?

Wybór miss i mistera sceny politycznej od razu pozbawia portal powagi, rzeczowości i obiektywizmu, a tekst typu "Ale Lejdi! Ale Ciacho!" powoduje wycie syreny alarmowej w głowie przeciętnego obywatela. Zakładam, że takie wątpliwe wyróżnienie nie budzi też radości rozsądnego polityka, oczywiście, jeżeli jest politykiem, a nie celebrytą, który nie trafiwszy do jednej z komisji śledczych, w ten sposób podnosi swoją wartość rynkową, czytaj polityczną.

Kolejny punkt, ustawicznie reformowanej strony, to ściągnięty z mediów temat dotyczący zabawnych wypowiedzi wybrańców narodu. Ale się powiedziało! - ranking złotoustych, to pomysł z długą brodą, bowiem wykreowany przez radiową Trójkę i pod nazwą Srebrne usta,
prowadzony od 1992. Pierwszym jego laureatem był Lech Wałęsa, a po nim wielu innych, bo lapsusy językowe popełniamy wszyscy.

Na stronie głównej portalu, tylko mapa z zaznaczonym konturami województw wydaje się czymś normalnym. Migający licznik, to pół biedy, ale latające buty, kwiatki i lizaki w cenie 2 ,44 z VAT, to szczyt komercji, która niestety znajduje nabywców, chcących dokopać bliźniemu lub uhonorować faworyta i nie licząc się z kosztami składa daninę operatorom telefonii komórkowej (i właścicielom portalu). Czasami opamiętanie przychodzi wraz z rachunkiem telefonicznym, ale na refleksje wówczas za późno, gospodarka rynkowa, płacić trzeba.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 06.07.2009 12:22

W trakcie oglądania jednego z kabaretów usłyszałem wspaniały tekst, coś chyba w tym stylu ,,śpieszmy się zapamiętać polityków, gdyż oni tak szybko się zmieniają,,.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.