Facebook Google+ Twitter

Porwane przez zszokowaną kobietę dziecko zostało odnalezione

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-02-14 12:04

Ze szpitala im. Żeromskiego w Krakowie 21-letnia kobieta, będąca prawdopodobnie w szoku poporodowym, porwała w sobotę w nocy 2-dniowego chłopca. Szybka akcja policji pozwoliła odnaleźć niemowlę. Znajdowało się ono w mieszkaniu przyszłej teściowej kobiety, w Nowej Hucie.

Cała akcja rozpoczęła się między 3 a 4 w nocy. 21-letnia kobieta, która dwa dni wcześniej straciła swoje dziecko, weszła na salę, na której przebywały kobiety z noworodkami i poprosiła jedną z nich, aby oddała swojego malucha na badania. Sprawa porwania wyszła na jaw, gdy na oddziale pojawiła się prawdziwa pielęgniarka.

Policja rozpoczęła poszukiwania i odnalazła 2-dniowego chłopczyka w mieszkaniu przyszłej teściowej porywaczki. Funkcjonariusze przypuszczają, że teściowa była pewna, ze to dziecko jest jej wnukiem.

Obie kobiety zostały zatrzymane. Rzecznik szpitala Leszek Gora zapewnił, że zostanie wszczęte bardzo szczegółowe postępowanie wyjaśniające, w jaki sposób kobieta zdołała wejść na oddział położniczy, a później opuścić budynek. Jeżeli okaże się, że 21-latka porwała dziecko w wyniku szoku, spowodowanego porodem i utratą dziecka, nie zostanie oskarżona.

Źródło: tvn24.pl
JS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.