Facebook Google+ Twitter

Porysowała kilka samochodów. Nagrała ją kamera monitoringu

Policja poszukuje kobiety, która porysowała ostrym narzędziem maski samochodów oraz boczne fragmenty karoserii. Do zdarzenia doszło 6 stycznia w Lublinie. Poczynania dziewczyny nagrała kamera miejskiego monitoringu.

Obraz z miejskiego minitoringu / Fot. Kamera miejskiego monitoringuRankiem 6 stycznia lubelscy policjanci przyjęli zgłoszenie o uszkodzeniu kilku pojazdów zaparkowanych przy ulicy Miłej. Do podobnych przypadków doszło także przy ulicy Zamojskiej, gdzie także zniszczono samochody.

Policjanci przyjęli łącznie zawiadomienia od 7 pokrzywdzonych, których łączne straty oszacowano na kwotę oscylującą w granicach 10 tysięcy złotych.

Na kamerach z miejskiego monitoringu widać, jak około 25-letnia dziewczyna trzyma w dłoni ostre narzędzie po czym podchodzi do ciemnego BMW i niszczy maskę pojazdu. W podobny sposób uszkodzony został zaparkowany tuż obok żółty dostawczy Mercedes.

Jak informuje Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie - Policjanci poszukują młodej, około 25 letniej kobiety. W chwili zdarzenia ubrana była w ciemną kurtkę, dresowe spodnie, buty sportowe z charakterystycznymi czerwonymi sznurówkami.
Policja podaje również, że kobieta miała na sobie czarną koszulkę z napisem "Ciemna Strona Mocy" lub "Krągła Strona Mocy".

Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę widniejąca na zapisie z kamery proszone są o kontakt z miejscowym komisariatem policji lub pod numerami telefonu 81 535- 45 -73 i 997.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.