Facebook Google+ Twitter

Porządki codzienne w mojej okolicy

Mieszkańcy okolicznych domów nie mogą narzekać na bałagan w śmietnikach. Wszelkie nieczystości wywożone są codziennie rano. Największy bałagan jest wtedy jak mieszkańcy z obcych domów przynoszą do nas swoje graty.

 / Fot. Mirek Suchodolski.Często z innych domów, podrzucają do naszego osiedlowego śmietnika swoje zbędne graty. Jeżeli nawet koło śmietnika ktoś położy stary, ale nie zniszczony mebel, to ludzie biedni korzystają i zabierają dla siebie, a po typowe graty przyjeżdża inny samochód.

Właśnie tak powinno być, żeby stare ale niezniszczone rzeczy kłaść obok śmietnika bo, biedny skorzysta, a oczyszczalnia chętniej przyjedzie do śmietnika, gdzie w kubłach nie ma mebli. Co do używanych rzeczy to i tak większość ludzi oddaje do PCK albo innych organizacji. Wszystko piszę w związku ze zdjęciem, które zrobiłem dziś z mojego balkonu. Nic nie mówię o pomocy finansowej, ale odkładając nie potrzebną w domu odzież czy meble po wymianie na nowe, można położyć koło śmietnika, a biedny albo bezdomny na pewno się ucieszy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.