Facebook Google+ Twitter

Porzucone bliźniaki w krakowskim "oknie życia"

"Okno życia" to miejsce, gdzie można pozostawić niechciane dziecko. To właśnie tam wczoraj w Krakowie porzucono bliźniaki.

Siostry opiekujące się oknem życia usłyszały dzwonek, wybiegły na zewnątrz i nie mogły uwierzyć własnym oczom - przed sobą zobaczyły płaczące bliźniaki.

Jak podaje telewizja TVN, niemowlęta czują się dobrze. Siostry nadały maleństwom imiona Piotr i Paweł. Mają nadzieje, że takie imiona przypadną maluchom do gustu.

W takiej sytuacji jak ta, pojawia się z jednej strony radość, a z drugiej smutek, bo najprawdopodobniej stoi za tym rozpacz matki. Czasami matki w beciku dziecka pozostawiają jakiś liścik, usprawiedliwienie, jednak tym razem było inaczej. Siostry nie znalazły niczego przy dzieciach, jednak niemowlęta były zadbane.

Warto tez dodać, że są to pierwsze bliźniaki znalezione w krakowskim "oknie życia". Wraz z pozostałymi porzuconymi dziećmi stanowią 13 maluchów, które zostały porzucone w tym miejscu.
Miejmy nadzieję, że w bardzo krótkim czasie znajdą się dla maleństw rodzice, którzy bardzo dobrze się nimi zaopiekują i obdarzą ich miłością.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.