Facebook Google+ Twitter

Porzucony w lesie Celestyn, nadal czeka na miłość i dom

Parokrotnie pisałam o psie, który został skrzywdzony przez ludzi. Jego historia jest bardzo smutna, ale nie tracę nadziei, że odnajdzie kogoś, kto go pokocha. Celestyn porzucony w lesie trafił do schroniska.

Celestyn mieszka w tymczasowym hoteliku dla zwierząt. Jego opiekunka i wszyscy, którzy go pokochali, proszą o pomoc w odnalezieniu domu, na który sobie w pełni zasłużył.

http://neeon.pl/ogloszenie.php?id=115450 www.dogi-adopcje.pl Celestynek ma szansę na życie w normalnym domu i zapewniam, że to wspaniały przyjaciel na dobre i na złe.Osoby zainteresowane jego losem- zapraszam na stronę internetową.http://www.wiadomosci24.pl/artykul/czekam_na_milosc_127459.html
http://www.darmoweogloszenia.pl/ogloszenia.php?kat=787&id=141909

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

"Historia około 4-letniego Celestyna jest smutna, jak każdego schroniskowego doga...
Ktoś znalazł go w lesie i zawiózł do schroniska... Tam zziębnięty, samotny mieszkał w boksie za kratami i tęsknił... Za towarzystwo miał szczury, które pomagały mu opróżnić miskę...

Dzięki wpłatom ludzi dobrej woli Celestyn aktualnie przebywa w domu tymczasowym gdzie czeka na dom. Tam socjalizuje się z ludźmi i innymi psami, na które jest zwyczajnie obojętny. Potrzebuje i konsekwencji w wychowaniu, nauczenia komend. To pies który absolutnie nie lubi zostawać sam, tak bardzo chce być z człowiekiem. Ładnie chodzi na smyczy, nie ucieka i uwielbia spacery.

Jest żywiołowym psem,najlepiej gdyby zamieszkał w domu z ogrodem gdzie będzie mógł się wybiegać ale też mieć ciągły kontakt z człowiekiem.
Nie lubi kotów.

Ludzi dobrej woli prosimy o wsparcie finansowe Celestyna. Co miesiąc opłacamy jego utrzymanie w domu tymczasowym.."

Kontakt na stronie jaka podałam- DZIĘKUJĘ:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

link

Celestyn ma małe szanse na dom. Bardzo proszę w imieniu opiekunów porzuconego psa o pomoc. Celestyn jedynie nie toleruje kotów, ale to wspaniały pies. To nie jego wina, że komuś się znudził, zabawił jego uczuciami, a z czasem poprostu wyrzucił jak niechciany przedmiot...to nie jest godne miana człowieka..

To nie wina psów, że za miłość odpłaca się im obojętnością i okrucieństwem..To wina człowieka bez uczuć i bez serca.. Dołączam prośbę z wolontariuszami o możliwość pomocy dla tego wspaniałego psiaka.

Proszę mi wierzyć, że Celestyn odwdzięczy się jedynie miłością. Mimo traumy jaką przeszedł- potrafi KOCHAĆ:)
www.dogi-adopcje.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.