Facebook Google+ Twitter

Pościel Andropolu wkrótce w niektórych europejskich sklepach IKEA

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-12-11 22:41

Andropol wznowił współpracę z IKEA. Produkowane przez spółkę tkaniny trafiają do sklepów sieci na niektórych rynkach europejskich.

Paski w różnych kombinacjach – takie wzory tkanin wybrała IKEA na rynek skandynawski. Kontrakt z Andropolem obejmuje w tym przypadku sprzedaż tkaniny drukowanej z przeznaczeniem przede wszystkim na zasłony i poszewki.
Na pozostałych rynkach, w tym polskim, sprzedawane będą komplety pościeli w dwóch wzorach i w dwóch koloryzacjach każdy, a także tkanina na poszewki dekoracyjne również w dwóch wzorach- pierwszy w czterech wersjach kolorystycznych, a drugi w dwóch.
Produkty kupowane przez IKEA pojawią się w sklepach sieci na przełomie lutego i marca.
- Nasze produkty dały się już poznać od najlepszej strony zarówno firmie IKEA, jak i jej klientom - mówi Radosław Klinowski, dyrektor handlowy Andropolu. - Najwyższa jakość naszych tkanin, terminowość dostaw i szybkie terminy realizacji- to główne atuty Andropolu, które zdecydowały o tym, że IKEA po raz kolejny zdecydował się na współpracę z nami. Również dla nas to bardzo istotny kontrakt, który zapewnia nam duże obroty i stabilność produkcji.

Jeśli seria przypadnie do gustu klientom, na stałe wejdzie do kolekcji IKEA, a wtedy współpraca z Andropolem może być długofalowa.
(Ida Szwaczko)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.