Facebook Google+ Twitter

Pościg na Pradze Północ

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2007-08-17 09:30

25 - letniego Marcina N. poszukiwanego Europejskim nakazem aresztowania za napady i rozboje oraz Daniela J. zatrzymali policjanci dzisiaj po południu na Pradze Północ. 25 latek w trakcie pościgu porzucił samochód. Miał pecha. Do ucieczki wybrał inne auto, którym podróżowali były policjant oraz policjantka po służbie z KSP.

Wszystko zaczęło się dzisiaj po godzinie 13-ej. Policjanci z Legionowa trafili na ślad Marcina N. poszukiwanego przez niemiecki wymiar sprawiedliwości. Zauważyli go na Pradze Północ w Alfa Romeo, którym jechał razem ze swoim kolegą. Gdy zorientowali się, że wpadli w policyjną pułapkę, zaczęli uciekać. Policjanci z Legionowa wezwali na pomoc specjalną grupę z Wydziału Realizacyjnego.

Uciekający z dużą prędkością, nie przestrzegając żadnych przepisów pędzili ulicami Pragi. Próbowali nawet rozjechać blokujących im drogę policjantów. Na szczęście funkcjonariusze w ostatniej chwili odskoczyli. Na nic zdały się strzały ostrzegawcze.

Kilka minut później, przy ulicy 11 listopada mężczyźni porzucili auto. Policjanci jednak byli o krok za nimi. Jednego zatrzymali od razu, drugi wpadł, gdy postanowił przesiąść się do innego auta. Miał pecha. Wybrał sobie samochód, którym jechał były policjant i policjantka po służbie z Komendy Stołecznej. Oboje pomogli obezwładnić Marcina N. Rannego w trakcie pościgu w stopę przewieziono do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Cały czas jest pod policyjnym nadzorem.

-
Komenda Stołeczna Policji

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.