Facebook Google+ Twitter

Poseł Anna Grodzka w oczach Maćka Musiała

Młody aktor Maciej Musiał powiedział co myśli o posłance Annie Grodzkiej. Publicznie przyznał się do orientacji seksualnej.

Kadr z programu. / Fot. Scrim printMaciej Musiał z serialu rodzinka.pl wystąpił w internetowym talk-show "20m2 Łukasza". Pytany opowiedział o swojej osiemnastce, szkole i miłościach. Skomentował plotki na swój temat i na wizji przyznał się do orientacji seksualnej. Zapytany o poseł Grodzką początkowo nie przyznawał jej prawa do zasiadania w ławach poselskich. I to najbardziej oburzyło internautów. Kuba Wojewódzki nie pozostawił na nim suchej nitki.

Jak zwykle przy takich wypowiedziach, zwłaszcza młodych celebrytów, w internecie zawrzało. Posypały się gromy, również te niecenzuralne. Ale i znaleźli się obrońcy młodego aktora. Tylko kwestia posłanki wydaje się być ważna dla internautów. A przecież w wywiadzie mówił też o ważnych, dla niego, sprawach. Także o duchowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

Ale ta rodzina wciągnęła młodego do polityki i żyje w luksusach o czym rówieśnicy mogą tylko pomarzyć.
A Pan potępia wyciąganie dziadka ? To dwie skrajnie różne sytuacje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Elżbieto, to troche jak wyciąganie dziadka z wermahtu, zresztą co za różnica czy to komuszek czy zagorzały prawicowiec? Rodziny się nie wybiera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukasz Wolski ,wczoraj 9;28
Adam Hofman jest siostrzeńcem pana Jasińskiego o którym Pan napisał " komuszek "

Komentarz został ukrytyrozwiń

To smutne, ale nie tylko młodzi podczepiają się pod czyjeś poglądy i opinie. Wystarczy popatrzeć na zachowania przedwyborcze, ludzie nie mają swojego rozumu i pytają się jak głosować. Być może dlatego, że mało jest konkretów, mało jasnych deklaracji a dużo górnolotnych haseł i niezrozumiałej dla ogółu ideologii. Wystarczy w nazwie prawica i już są ludziska kupieni, nawet gdy program bardzo lewicowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kwestia "zagubienia" to rzecz inna.

Ja mówię wyłącznie o sprawdzaniu informacji. Zamiast włączania się tylko w którąś z obiegowych opinii, choćby i była prawdziwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na Pańskie powonienie nic nie poradzę. :-D Mam do czynienia z wieloma młodymi ludźmi i większość z nich mówi to samo. Bez komputera i komórki czują się zagubieni i w ogóle nie wyobrażają sobie funkcjonowania, Polska jest dla nich nudnym miejscem, a wiedzę o świecie mają mocno ograniczoną. Dotyczy to i tematu naszych władz, i historii Polski (np nie wiedzą kiedy była II Wojna Światowa), i prawdomówności reklam, i tak dalej.

Oczywiście, że zdarzają się wyjątki, ale nie jest ich zbyt wielu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kupą mi to pachnie, Panie Grzegorzu. Do której chce Pan wrzucić wszystkich młodych ludzi.

W tym wywiadzie, poza całą "celebrycką" otoczką, istotna jest, według mnie, sprawa następująca. Bez względu na to, czy zmienił zdanie o kwalifikacjach Grodzkiej, czy "nabijał" się, wcześniej tych kwalifikacji nie sprawdził.
I tu jest problem, nie tylko z częścią młodych ludzi zresztą...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli już piszemy o tym, to bądźmy precyzyjni. Nie poznałem żadnego "celebryty". Obejrzałem średnio interesujący wywiad z młodym człowiekiem, którego nigdy w życiu nie spotkałem. Jakbym z nim rozmawiał, to mógłbym mówić że poznałem kogoś takim mianem określanego przez niektórych ludzi. :)
Niemniej wracając do tematu artykułu to zastanawiam się nad sensem pytania kogoś takiego o zdanie na temat posłów i rzeczy pochodnych. W sumie cała jego wypowiedź nie różni się od tekstów pierwszego z brzegu nastolatka...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Grzegorzu, dzięki temu tekstowi już jednego celebrytę Pan zna, jak powiadają, na naukę nigdy za późno.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Poznał nowego celebrytę". Dla mnie coś takiego jak "celebryta" w ogóle nie istnieje. Nie rozróżniam kto jest za takiego uznawany, a kto nie. Tak samo jak nie rozróżniam samochodów klasy tej czy innej tylko widzę małe i duże. (W większości byle jakie).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.