Facebook Google+ Twitter

Poseł Krystyna Pawłowicz w Opolu. Najpierw modlitwa potem obelgi

Poseł PiS, Krystyna Pawłowicz, w niedzielę wyruszyła w Polskę. Na zaproszenie Klubu "Gazety Polskiej" i dwóch opolskich posłów Prawa i Sprawiedliwości dotarła do Opola. Prosiła o modlitwę i rzucała obelgami. Grzmiała: musimy bronić Polski!

 / Fot. Wikimedia CommonsKrystyna Pawłowicz, zaproszona m.in. przez opolskich posłów PiS: Sławomira Kłosowskiego i Jerzego Żyżyńskiego, goszcząc w niedzielę w Opolu, spotkała się z mieszkańcami miasta i regionu. W trakcie spotkania ukazała szeroki zarys najgorszych stron rządu. Od początku wystąpienia strzelała ostrą amunicją. "Ta władza rzuciła nas na kolana. Musimy wstać i tej Polski bronić"! Wytykała i podkreślała błędy rządzenia, które według niej powinny już dawno "spowodować odsunięcie Donalda Tuska od władzy" i przestrzegała swoich słuchaczy, że program równościowy spowoduje "zanik płci i wartości rodzinnych".

Przedstawiona na wstępie przez organizatorów, jako polityk o poglądach kontrowersyjnych, sprostowała, że jej poglądy są naturalne. I poprosiła zebranych, żeby w skupieniu odmówili "dziesiątkę różańca wspólnie z papieżem Franciszkiem", który w tym momencie zaczął właśnie prowadzić modlitwę w Rzymie, o czym czytamy w Najpierw modlitwa - potem obelgi.

Następnie ruszyła do ataku na koalicję PO-PSL, omawiając i podsumowując bieżącą kadencję rządów. Określiła ją dwoma słowami: "Niszczenie Polski". Na dowód wyliczała: Przedłużenie wieku emerytalnego; brak przemysłu; zniszczone całe Wybrzeże; zezłomowane kutry; rezygnacja z budowy elektrowni w Opolu i Ostrołęce; znaczne podwyższenie podatku VAT na dziecięce ubrania, gdy w Anglii jest on zerowy.

A do tego zaliczyła "kampanię strachu", bo cóż to będzie, jak "Kaczor" dojdzie do władzy? Tylko ciekawe, co by powiedziały te "pseudobiznescelebrytki", gdyby do 67. roku życia miały obornik przerzucać? A kto ma się zająć dziećmi, gdy matka z córką i babcią będą się biły o pracę? – wyliczała, przekonując swoimi argumentami.

Zobacz WIDEO - spotkanie z Krystyną Pawłowicz w Opolu - gazeta.pl.

Przez większą część spotkania, poseł Krystyna Pawłowicz odnosiła się krytycznie do tzw. pierwszego przygotowywanego przez minister Agnieszkę Kozłowską-Rajewicz, pełnomocnika rządu do spraw równego traktowania, programu krajowego w sprawach równego traktowania.

Według niej, mówi on o zniesieniu tożsamości płciowej, zrównaniu kobiet i mężczyzn. Jak zauważyła - "w Niemczech już są druki, w których zaznaczając płeć, ma się do wyboru: kobieta, mężczyzna, inne". I natychmiast powróciła na grunt polski.

Zobacz zdjęcie - pełna ekspresji prof. Krystyna Pawłowicz w Opolu (Fot. Aleksandra Koszyk/Agencja Gazeta) - gazeta.pl.

"Dawniej Krzysztof Bęgowski – wyjaśniała pani poseł - obecnie Anna Grodzka, postuluje, w zasadzie sama nie wiem, czy to ona, czy on, patrząc na twarz jak u boksera, by w urzędzie stanu cywilnego móc zmienić swoją płeć, jeśli ktoś czuje wewnętrzne przekonanie, że zamiast kobiety jest mężczyzną. Jakie przekonanie? A jak mu się odwidzi za kilka lat? Przecież to jest biologia. Jak znajdują szkielet gdzieś w lodowcu w Australii, czy mumię faraona, to od razu wiedzą, jakiej był płci" - argumentowała.

Profesor Krystyna Pawłowicz stwierdziła, że nie podoba jej się też pomysł, aby w szkole było wychowanie seksualne, i to w sytuacji, kiedy nauczyciele walczą o każdą godzinę historii, czy języka polskiego. W opinii pani profesor oznacza to, że za jakiś czas będziemy mieli młodzież, która będzie wiedziała, jak "założyć prezerwatywę, a zero pojęcia o otaczającym ją świecie".

Krytykując dokument minister Agnieszki Kozłowskiej-Rajewicz, zauważyła, że pojawia się w nim pomysł, aby wprowadzić zakaz tańczenia w szkole poloneza, gdyż polonez dyskryminuje osoby homoseksualne, bo – jak zauważyła - przecież tańczony jest przez kobietę i mężczyznę. Skomentowała grzmiącym głosem: to jest jakiś absurd, to zwalczanie normalności, na rzecz uprzywilejowania osób nieheteroseksualnych.

Zobacz zdjęcia (15) - Pawłowicz w Opolu.

Dla pani profesor dokument ministerialny będzie prowadził także do "upośledzenia takiej wartości rodziny", bo – jak ocenia - zakłada on nawet aborcję, jako prawo człowieka. Na zakończenie spotkania stwierdziła jednoznacznie i obiecująco: upadek obyczajów i niszczenie Polski - "może uratować tylko dojście PiS do władzy". Wzywała i apelowała do zebranych: Nie dajcie się zaszczuć!

Stanisław Cybruch

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

W tym kraju już od dawna niema na kogo glosować , pogrąża się Polska w coraz to większą nędzę , tak duchowo jak i moralnie .!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przeciez ta niby kobieta to jakis wybryk natury bezdzietna,w zadnym zwiazku,a do tego wulgarna,obrzydliwa itp.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po powrocie prezesa do władzy, zaangażuje on posłankę Pawłowicz jako pełnomocnika rządu do spraw umoralniania "szmat""

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ten tytuł przypomina mi historię z moją ś.p. sąsiadką, która co tydzień w niedzielę zaraz po powrocie z mszy robiła karczemną awanturę z wyrazami na "k", "ch", "p" itd. swojemu małżonkowi o to, że nie chodzi z nią do kościoła...
Jak widać na obrazku natchnienie duchem świętym nie tylko jej dawało napęd do obrzucania ludzi błotem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A normalność to kto wg Pana ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdzie doje się bije trzeci korzysta i tak następne wybory będą klęską PO PISU i możliwe ż wróci normalność w tym wariatkowie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli do Wyborów pójdą tylko zwolennicy PiS, a reszta zostanie w domu, to przysłowie o Polaku głupim przed i po szkodzie będzie odpowiedzią na jęk "Boże, cóżem uczynił" po dojściu PiS do władzy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

kobieta- mężczyzna - inne <3

jedni warci drugich, na PO nie zagłosuję ale jeśli PiS będzie wysyłał w Polske takich wieśniaków to też sie z moim głosem pożegna

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo , brawo pani poseł !
Członków klubu Gazety Polskiej nie trzeba przekonywać .Już mają dość wyprane mózgi.
Gorzej z potencjalnymi nowymi wyborcami.
Jeszcze kilka takich agresywnych wystąpień ,które trafią do szerszej publiczności skutecznie zniechęci do głosowania na nieobliczalną partię .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.