Facebook Google+ Twitter

Poseł LiD-u szefem sejmowej komisji śledczej?

Jan Widacki, poseł Lewicy i Demokratów zostanie szefem komisji śledczej ds. śmierci Barbary Blidy. Taką nieoficjalną informację umieścił na swoich stronach "Wprost".

Profesor Widacki szefem komisji śledczej? / Fot. www.wprost.pl"Platforma Obywatelska chce oddać Lewicy i Demokratom to stanowisko, by nie brać na siebie całego odium wynikającego z politycznych awantur, które zawsze się pojawiają przy okazji prac komisji śledczych." Tę zaskakującą informację znaleźć możemy na internetowej stronie tygodnika "Wprost". Warto również przypomnieć, że LiD początkowo domagał się przewodniczącego z SLD. Uzasadnieniem miał być fakt, że Barbara Blida była posłanką lewicy. Z biegiem czasu jednak, za najlepszego kandydata uznano członka Partii Demokratycznej - Jana Widackiego.

Co o całej sprawie sądzi profesor Widacki? "Ustosunkuję się do tego, jeśli pojawi się oficjalna propozycja. Na razie nikt ze mną jeszcze nie rozmawiał" - mówił dla "Wprost".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Stwierdzenie "Każdy normalny człowiek widzi, ze trwa od dwóch lat nieprawdopodobna nagonka na wszystko co może sie kojarzyć z PiS." jest manipulacją mającą zasugerować czytelnikami że każdy kto uważa inaczej normalnym nie jest. Jeśli już manipulować to tak aby tego nie było tak bardzo widać, bo inaczej takie wypowiedzi można skwitować jedynie jednym - skrzywieniem ust. Pozdro :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • R S
  • 08.12.2007 22:23

Dziennikarze "współpracujący z legalnymi WSI"

Panie Janie O. A czy taki "dziennikarz" świadczący uprzejmości agentowi WSI nie mogłby czasem innemu agentowi, też z legalnych ale obcych służb zrobić uprzejmość i opowiedzieć jakimi to uprzejmościami zainteresowane są nasze legalne służby? A nawet podać nazwisko polskiego agenta który z nim gadał po przyjacielsku?

I co wtedy panie O.? Rozumie już pan dlaczego dziennikarze i inne cwaniaczki z miodem w uszach nie powinni świadczyć uprzejmości nawet legalnym naszym tajnym służbom o ile nie zostaną zaprzysiężeni? Czy woli pan zgrywać naiwnego głupca i nadal robić ludziom wodę z mózgów poprzez media w których pan pracuje??

A to wstrętni i podli ci medialni obłudnicy. Myślą, że udało im się całkowicie wyprać mózgi wszystkim ludziom w Polsce. Taką kaszanę to ty O. możesz wciskać tylko tym waszym wykształciuchom ale nie nam, obłudniku bezczelnie trzymający ubekistańską stronę! Teraz obowiązuje ta piosenka: "My ze spalonych WSI..."

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • R S
  • 08.12.2007 21:57

To już oficjalna koalicja PO z LiD. Dokładnie przewidział to Kaczyński. Co innego mówili a c o innego robią. Skrajna obłuda i zakłamanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • R S
  • 08.12.2007 21:43

Każdy normalny człowiek widzi, ze trwa od dwóch lat nieprawdopodobna nagonka na wszystko co może sie kojarzyć z PiS. Są więc stosowanie najohydniejsze prowokacje, pomówienia itp. I w takich okolicznościach ktoś kto bez zastanowienia łyka każdą plotę, każde pomówienie, i się jeszcze tym publicznie delektuje by być trendi, z myślą by się przypodobać nowej władzy, wkraść się ponownie w łaski elyty elyt, to ktoś taki jest u mnie skreślony. Takie postępowanie nie znajduje u mnie wybaczenia. Gremialne kopanie leżacego z sadystycznym obludnym uśmieszkiem na twarzy to skrajna podłość i ohyda. Dla towarzystwa cygan dał sie powiesić, ale nie można być skończona mendą do kwadratu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

JWW, Twój komentarz był pierwszy i pojawił się razem z minusem, ja byłem drugi i wiem że na pewno minusa nie dałem, więc albo jednak dałeś, albo to WIELKI SPISEK REDAKCJI, powołamy komisję śledczą? :))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 02.12.2007 23:42

no nie wiem, nie dałem minusa w tym temacie i chyba mnie ktoś wkręca - co mnie specjalnie nie dziwi, bo tutaj posty - pojawiają się i znikają, a minusy i plusy zostają.

Asen? Wielki moderator? Nowa technologia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja czekam aż Jerzy który w wielu wypowiedziach mówi bardzo obszernie, kwieciście, żonglując wieloma argumentami uzasadni swój minus pod tym artykułem :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie lubię komisji śledczej, ani informacji o niej.
Jednak plus za artykuł się należy.
JWW jakieś kompleksy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też nie rozumiem JWW. Informacja jest informacją, a prof. Widacki ma zarzut nakłaniania świadków do skladania fałszywych zeznań, w zamian za pomoc materialną. Mam nadzieję, że podobnych praktyk nie będzie stosował w pracach komisji śledczej

Komentarz został ukrytyrozwiń

a za co minus? za te wysokie standardy prof. Widackiego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.