Facebook Google+ Twitter

Poseł Palikot na celowniku prokuratury

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-07-23 20:19

Prokuratura Okręgowa w Warszawie sprawdzi z urzędu czy poseł Janusz Palikot znieważył prezydenta RP. Wczoraj, komentując w TVN 24 publikację "Dziennika" na temat przebiegu spotkania prezydenta Lecha Kaczyńskiego i szefa MSZ Radosława Sikorskiego w sprawie tarczy antyrakietowej, poseł PO nazwał Lecha Kaczyńskiego "chamem".

Szef Klubu Parlamentarnego PO Zbigniew Chlebowski powiedział, że nie zamierza karać posła Palikota.
Przewidnicżący jego wypowiedź potępia, ale też usprawiedliwia ogólną atmosferą w Sejmie. Przypomina, że politycy PiS porównywali premiera Tuska do Leszka Millera a sprawę domniemanej sopockiej korupcji do afery Rywina.

Zbigniew Chlebowski uważa, że to zachowanie polityków PiS sprowokowało reakcję posła Palikota, któremu "puściły nerwy": Szef klubu PO oczekuje, że poseł jeszcze dziś zobowiąże się do przeproszenia prezydenta.
Zdaniem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego bezkarność posła Palikota jest elementem politycznego planu Platformy. Szef największej partii opozycyjnej uważa, że obrażanie prezydenta ma na celu obniżanie jego autorytetu, co według Kaczyńskiego, wpisuje się w plan polityczny Donalda Tuska.

Według prezesa PiS niektóre media wręcz czciły bezdomnego Huberta H., który po pijanemu obraził prezydenta Kaczyńskego. Jarosław Kaczyński uważa, że gdy wcześniej znieważany był prezydent Kwaśniewski nie było takiej akceptacji i wymiar sprawiedliwości reagował bardziej zdecydowanie.

Poseł Palikot powiedział, że nie zamierza przepraszać prezydenta Kaczyńskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

I ludzie z PO mają czelność mówić o kulturze zachowań tolerując takiego Palikota(Paligłupa) oraz Niesiolowskiego. A szczytem bezczelności Niesiołowskiego jest pouczanie jak należy się zachowywać.
Przekonany jestem,że tacy ludzie nie będą zganieni w PO,bo tu chodzi o dezorganizację zasad postępowań.Po pewnym czasi przyzwyczają się ludzie,że można psy wieszać na prezydencie.
Gdy jeden z działaczy Polskiej partii Biednych, na happeningu w Słupsku powiedział,iż Kwaśniewski to pijaczyna i kłamca, sąd nakazał mu się stawić do szpitala dla umysłowo chorych.Do dziś za nim krąży po Europie ENA( Europejski Nakaz Aresztowania).Jest to efekt nie stawienia się w bolszewickiej psychuszce.
Za swoje zachowania Palikot i Niesiołowski,już dawno powinni być izolowani w powyżej przytoczonej instytucji naprawiania zdrowia psychicznego.Cie choroba!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.