Facebook Google+ Twitter

Poseł Pięta: Polacy zostali oszukani przez Tuska. W Kaczyńskim nadzieja

"Polacy zostali oszukani przez Donalda Tuska, dlatego teraz chcą, żeby PiS wrócił do władzy" - powiedział poseł Stanisław Pięta "Rzeczpospolitej". "Społeczeństwo chciało uwierzyć w obietnice premiera i dostało podwyżkę podatków, emerytury po 67. roku życia, masową emigrację, powiększające się zadłużenie kraju, bezrobocie i ponad 100 tys. nowych urzędników".

Poseł Stanisław Pięta udzielił wywiadu "Rzeczpospolitej", w którym wypowiedział się na temat polityki rządu i przyszłości Polski. Poseł stwierdził, że społeczeństwo zostało oszukane przez Donalda Tuska - premier omamił wyborców listą postulatów, których oczywiście nie spełnił, a zamiast tego, podniósł podatki i wydłużył wiek emerytalny. "Musimy pokazać społeczeństwu, jakie są skutki podejmowanych decyzji przez polityków PO w obszarach gospodarczych, kulturowych i w polityce zagranicznej (...) Musimy ostrzec Polaków przed dalszymi lewackimi eksperymentami Tuska. Dzisiaj PO stoi na pozycjach Ruchu Palikota - tłumaczył.

Nadzieję na poprawę sytuacji w Polsce Pięta widzi w PiS i w Jarosławie Kaczyńskim. Prezes Prawa i Sprawiedliwości powinien kandydować na prezydenta kraju, "bo tylko on może wygrać z Komorowskim". Prezesem partii mógłby wtedy zostać Mariusz Kamiński.

Według posła, do PiS powinna włączyć się Solidarna Polska - w przeciwnym razie, wystawiając własne listy, osłabi partię macierzystą. "Ziobro z Kaczyńskim powinni wystawić jedną listę w wyborach europejskich, parlamentarnych, samorządowych" - przekonuje Pięta.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

A może by tak PiS sobie porządził na Saharze?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomek Staszewski- jeżeli ktoś ucierpi na Antarktydzie to foczki, słonie morskie, walenie i pingwiny, białe niedźwiadki na Arktyce królują i tam na pewno nikt niepożądany nie porządzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak tu wygrać wybory strzelając Piętą w stopę ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jadziu, przepraszam więc Kambodżan, białych niedźwiedzi, nie oszczędzę ~! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomku - sadysta i khmer jesteś; Kambodża przeszła swoje, może kolej na Antarktydę? Poślizgiem...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też tak uważam. Niech wygrają wybory!
Może na początek w Kambodży?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Samodzielne rządy PIS-u, to jedyna alternatywa dla Polaków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.