Facebook Google+ Twitter

Poseł PiS 10 kwietnia: Przydałaby się pepesza, byśmy sprawę obronili

"Przydałaby się jakaś stara pepesza, to byśmy tutaj sprawę obronili" w taki sposób poseł PiS Stanisław Pięta zwraca się do kobiety, która przyszła pod Pałac Prezydencki 10 kwietnia.

 / Fot. Łukasz Gdak/Wiadomości24Na filmie, który opublikował serwis TVN24 widać rozmowę posła Stanisława Pięty z kobietą, która przyszła pod Pałac Prezydencki. "Ja ostatni grosz mam. Mam małą emeryturę. Kupiłam kwiaty i lampki" - mówi rozmówczyni parlamentarzysty. Pięta odpowiada, że "jeszcze by się przydało jakieś MPi [karabin maszynowy - przyp. red.] po ojcu, jakaś stara pepsza, wtedy byśmy tutaj obronili sprawę." Następnie poseł opowiada, że pałowano posłów, jednego z nich duszono, innemu oberwano wszystkie guziki, a "posłance Machałek przyłożyli w bok".

Skargi posłów PiS ws. niedzielnego incydentu

Pięta odniósł się tym samym do incydentu, do jakiego doszło 10 kwietnia. Parlamentarzyści PiS twierdzą, że funkcjonariusze BOR uniemożliwili wejście wszystkim posłom, którzy chcieli dostać się na strzeżony teren, a niektórych z nich poturbowali. Władze partii zwróciły się w tej sprawie do marszałka Sejmu. Skargę w tej sprawie złożył też na ręce marszałka komendant warszawskiej straży miejskiej. Twierdzi on, że pod Pałacem Prezydenckim poseł PiS Joachim Brudziński znieważył strażnika miejskiego. Brudziński temu zaprzecza.

Rzecznik Praw Obywatelskich przygotowuje raport w sprawie incydentu przed Pałacem Prezydenckim

Poseł Pięta odmówił komentarza do opublikowanego nagrania. Twierdzi, że nie pamięta takiej rozmowy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (37):

Sortuj komentarze:

No cóż obywatel poseł zachował się w czasie udzielanie wywiadu jak prostytutka polityczna. Ale to chyba normalne w wykonaniu posłów Pis.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożmiński
  • Roman Kożmiński
  • 16.04.2011 19:34

@ Panie Kan - Trybunały po wyborach konieczne, bo Ci co zniszczyli Polske muszą stanąć przed Trybunałem Stanu - no tak stanowi prawo polskie i póki co należy je przestrzegać! A co do szubienic to niekoniecznie wystarczy Trybunał dla tych co złamali prawo....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Kan w gadające wiewiórki też Pan wierzy ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

PiS w osobie Brudzińskiego obiecuje nam, po wygranych wyborach, państwo stanu wyjątkowego, a wiec Trybunały, a niewykluczone, że i szubienice.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Krzysztof Grabski
Na pańskim miejscu nie gremializował bym tak tego głębokiego problemu. Proponuję lekturę pod tym linkiem, a może spadną Panu łuski z oczu. Zakon Rdemptorystów nie jest wcale taki święty i bezstronny jak by wskazywała na to jego nazwa ...
http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/List-otwarty-do-Ojca-Generala-Redemptorystow-Ojca-Josepha-TOBINA-RZYM-1608

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak zwykle, jakaś grupa pOsłów oświadczy, że owo nagranie,choć autentyczne, zostało zmanipulowane, zmontowane a wypowiedź pana pOsła została wyrwana z kontekstu ... Ot dożyliśmy czasów i doczekaliśmy się elyt rzondzoncych ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela
  • ela
  • 16.04.2011 07:26

Tak naprawdę to PiS ciągle strzela jak nie z grubej rury to trochę cieńszej - uaktywnił się przed wyborami ! Do jesieni braknie nabojów ,mam nadzieję i zacznie się merytoryczna kampania!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oglądałem wczoraj rozmowę z tym posłem w tv. Przepraszam, ale to najzwyczajniejszy tchórz! Dać mu taką pepeszę, to ze strachu narobiłby w spodnie. Kto takich ciołków wybiera do parlamentu?! Przecież ten gość nie ma odrobiny honoru. Rżnął głupa bardziej, niż menel spod budki z piwem zatrzymany przez policjanta! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
zwolenniczka JKM
  • zwolenniczka JKM
  • 16.04.2011 00:21

nie głosuję na PO bo nieudolnie rządzą
nie głosuję na PiS bo ośmieszają Polskę
nie głosuję na SLD po to postkomuna

GŁOSUJĘ NA UPR !!! Dajmy szansę Januszowi Korwinowi Mikkemu !!! To jest jedyny dobry wybór

Komentarz został ukrytyrozwiń
Alfred
  • Alfred
  • 15.04.2011 22:59

A dzisiaj w TVN już nie był pan poseł taki bojowy: rżnął głupa i udawał, że nie wie, o co chodzi. Ot, PiSowski bojownik!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.