Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15391 miejsce

Poseł PiS: Jarosław Kaczyński dryfuje w lewo wyłącznie taktycznie

Poseł PiS Artur Górski oświadczył w komentarzu, pod własnym wpisem na blogu w Salonie24, że Jarosław Kaczyński skłania się ku lewicy tylko taktycznie.

Zrzut ekranu z wypowiedzią posła Górskiego w Salonie24 / Fot. Rafał Gdak"Jarosław Kaczyński dryfuje w lewo wyłącznie taktycznie. To jest retoryka wyborcza. Wiadomo, że bez lewicującego elektoratu tych wyborów nie wygramy." - napisał w komentarzu pod swoim blogiem poseł PiS. Jak twierdzi, rozmawiał z Jarosławem Kaczyńskim na temat jego retoryki socjalnej, już wiele miesięcy temu. Kaczyński miał wówczas stwierdzić: "Najpierw musimy wygrać wybory i zdobyć władzę, a tego nie da się zrobić bez szerokiej bazy społecznej, a następnie zabierzemy się za realizację programu prawicowego."

Wypowiedź wywołała oburzenie blogerów Salonu24. Użytkownik o pseudonimie Consolamentum poświęcił komentarzowi posła osobny wpis pod tytułem "Tak się nie będziemy bawić. A. Górskiemu pod rozwagę." Publicysta Salonu24 i Obywatela pisze między innymi: "Głosuj i płacz! – to może być hasło lewicy na 4 lipca. Albo nie głosuj wcale, jeśli uważasz, że to Artur Górski mówi prawdę o Jarosławie Kaczyńskim. Bo tak głupio nie będziemy się bawić…" Innych internautów również wzburzyła wypowiedź posła. Użytkownik podpisujący się nickiem Owen zapowiada wręcz: "Wygląda na to, że zostanę w domu 4 lipca, chociaż tego nie planowałem." Bloger Pandada zaś dodaje: "(...)jeszcze nie czytałem tak bezczelnego przyznania się polityka do taktyki ogłupiania ludzi."

Po kilku godzinach komentarz posła został przez niego usunięty.

Źródło: Salon24

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

Poseł usunął opisywany komentarz, ale dyskusja na jego temat w Salonie24 nadal się toczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A w którą stronę, nie taktycznie, dryfuje Komorowski? A może on się wziął i zakotwiczył?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 24.06.2010 20:07

Wolę niech już klękają przed duchownymi, niż przed komisarzami. Jeszcze nie ma żadnego rozstrzygnięcia (jak się zachowa lewica poprze czy nie poprze) a portki pełne strachu u wyborców "postępowego" zaścianka.

A jeśli chodzi o koszty zawierania sojuszy i nie o politycznych jest tylko mowa-choćby afery wszystkich rządów przez 20 lat-liczone w miliardach.

A ostatnia - hazardowa 500 mln. O niej się zapomniało.

Niestety na w24 nie ma takiej funkcji (żaden portal tego nie ma), żeby niektóre wpisane słowa pulsowały i biły po oczach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Michał to nie brak szacunku , tylko pytam bo nie interesowałam się kontaktami J. Kaczyńskiego z Kościołem jako instytucją , po prostu nie mam wiedzy na temat , to tez nie mam poglądu, bo żeby mieć pogląd trzeba mieć wiedzę. No może to bleble to troche przesada.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie od dziś w polityce cel uświęca środki. Nie jestem zaskoczona taktyką p. Kaczyńskiego, bo już raz jako wyborca zostałam przez niego okłamana w ważkich kwestiach. A poseł Górski strzelił gola do własnej bramki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo Michale! Nikt inny, tylko moherowy elektorat pomógł Lechowi zdobyć prezydenturę. Jarosław także musi uklęknąć, jeżeli chce wygrać. Ciekawe tylko, gdzie powstanie następna Świątynia Opatrznosci wybudowana za pieniądze podatników. Była prezydentowa została nazwana "czarownicą", on może zostanie "czarodziejem". Prawicową częsć PiS zapewne "ucieszy" perspektywa zawarcia małżeństwa Jarka z Grzesiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałby się zaśpiewać : ...Jarek, Jarek.................................

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie podoba mi się założenie, że ktoś wygłaszający taki pogląd jak ja, od razu musi mieć głównie "blebleble". Jakiś taki brak szacunek do - jeszcze nawet nie do końca - rozmówcy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Michał napisałeś .....płaszczy się przed Kościołem" Jakie masz na to argumenty , oprócz bleblelele?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 24.06.2010 16:22

Jeżeli ludzie zostaną w domach to obawiam się że obudzimy się w kraju Kaczyńskiego.....i boję się tego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.