Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16035 miejsce

Poseł PiS: Jarosław Kaczyński dryfuje w lewo wyłącznie taktycznie

Poseł PiS Artur Górski oświadczył w komentarzu, pod własnym wpisem na blogu w Salonie24, że Jarosław Kaczyński skłania się ku lewicy tylko taktycznie.

Zrzut ekranu z wypowiedzią posła Górskiego w Salonie24 / Fot. Rafał Gdak"Jarosław Kaczyński dryfuje w lewo wyłącznie taktycznie. To jest retoryka wyborcza. Wiadomo, że bez lewicującego elektoratu tych wyborów nie wygramy." - napisał w komentarzu pod swoim blogiem poseł PiS. Jak twierdzi, rozmawiał z Jarosławem Kaczyńskim na temat jego retoryki socjalnej, już wiele miesięcy temu. Kaczyński miał wówczas stwierdzić: "Najpierw musimy wygrać wybory i zdobyć władzę, a tego nie da się zrobić bez szerokiej bazy społecznej, a następnie zabierzemy się za realizację programu prawicowego."

Wypowiedź wywołała oburzenie blogerów Salonu24. Użytkownik o pseudonimie Consolamentum poświęcił komentarzowi posła osobny wpis pod tytułem "Tak się nie będziemy bawić. A. Górskiemu pod rozwagę." Publicysta Salonu24 i Obywatela pisze między innymi: "Głosuj i płacz! – to może być hasło lewicy na 4 lipca. Albo nie głosuj wcale, jeśli uważasz, że to Artur Górski mówi prawdę o Jarosławie Kaczyńskim. Bo tak głupio nie będziemy się bawić…" Innych internautów również wzburzyła wypowiedź posła. Użytkownik podpisujący się nickiem Owen zapowiada wręcz: "Wygląda na to, że zostanę w domu 4 lipca, chociaż tego nie planowałem." Bloger Pandada zaś dodaje: "(...)jeszcze nie czytałem tak bezczelnego przyznania się polityka do taktyki ogłupiania ludzi."

Po kilku godzinach komentarz posła został przez niego usunięty.

Źródło: Salon24

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

Najlepsze jest to, że w swej szczerej wypowiedzi poseł chciał "ratować" prawą część elektoratu PiS, która każdy alians z SLD uznaje za zdradę, a tym czasem podstawił Kaczyńskiemu nogę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jedynym programem Kaczyńskiego jest posiadanie władzy. Światopoglądowo jest ultrakonserwatywny, płaszczy się przed Kościołem (temat na osobą dyskusję). Człowiek o prawdziwie lewicowych poglądach w ogóle nie powinien rozważać głosowania na takiego czżłowieka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prezes Jarosław Kaczyński jest nieokiełzany, zrobi wszystko byle dojść do władzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.