Facebook Google+ Twitter

Poseł Ruchu Palikota wciąż zatrudnia mordercę ks. Popiełuszki?

Roman Kotliński, poseł Ruchu Palikota, wciąż zatrudnia w swoim piśmie "Fakty i Mity" mordercę księdza Popiełuszki, Grzegorza Piotrowskiego - donosi "Rzeczpospolita".

Jeszcze niedawno Kotliński zarzucał dziennikarzom, że kłamią w tej sprawie i groził sądem. Monikę Olejnik, która wypomniała mu ten fakt, oskarżył o agenturalność. Dzisiaj "Rzeczpospolita" przedstawia poważne dowody, na to, że to poseł Ruchu Palikota mija się z prawdą. Według jej informatora, Piotrowski pisze pod różnymi pseudonimami, a w biurze pojawia się tylko we wtorki. Jest to wymóg bezpieczeństwa, bowiem praca Piotrowskiego w "Faktach i Mitach" jest ukrywana,nawet przed pracownikami. To pewnie dlatego wynagrodzenie Piotrowskiego jest przelewane na konto jego żony Janiny P.

Rola mordercy ks. Popiełuszki w "FiM" nie zmieniła się; wciąż brutalnie atakuje duchownych oraz Kościół. Przypomnijmy, że zdaniem Palikota współpraca Piotrowskiego i Kotlińskiego należy do przeszłości i miała charakter sporadyczny.

Źródła:
rp.pl
tvn24


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

olek kan
  • olek kan
  • 14.11.2011 17:59

a co to dla nich dac robote mordercom.

Komentarz został ukrytyrozwiń
johny walker
  • johny walker
  • 14.11.2011 13:41

Ks. Popieluszko byl polskim patriota izostal w okrotny sposob zamordowany przez zbirow ,czerwonego bandyty i zdrajcy,,generala,,kiszczaka.Jednym z mordercow jest byly ubek piotrowski,ktory juz od dawna jest na wolnosci a od pewnego czasu pluje na Polske i Kosciol.Ta kanalia zostala przycholubiona przez degeneratow kotlinskiego i brudnego sprosnego palikota.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Danuta
  • Danuta
  • 14.11.2011 11:43

"Poseł Ruchu Palikota wciąż zatrudnia mordercę ks. Popiełuszki?" "Roman Kotliński, poseł Ruchu Palikota, wciąż zatrudnia w swoim piśmie "Fakty i Mity" mordercę Grzegorza Piotrowskiego" - Szanowny Autorze, wiem kim był ks. Jerzy Popiełuszko i wiem, kim jest Grzegorz Piotrowski, natomiast ten, kto nie wie, to z tych obu zdań nie dowie się. Może dobrze by było jakoś to poprawić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.