Facebook Google+ Twitter

Poseł Ruchu Palikota życzy śmierci Jarosławowi Kaczyńskiemu

"Ale byłaby jazda, gdyby poszedł w ślady brata i leciał na obchody do Smoleńska...(podobno historia lubi się powtarzać)" - tak brzmi wpis na Facebooku posła Ruchu Palikota, Armanda Ryfińskiego.

Takim żartem poseł Ruchu Palikota skomentował deklarację Kaczyńskiego, że wystartuje w wyborach prezydenckich.

Użytkownikom Facebooka jednak nie spodobał się dowcip pana posła. "Współczuje 305 osobom, które polubiły profil tego człowieka, o tak niskich lotach" - napisał jeden z nich.

Screen z Facebooka posła można zobaczyć tutaj.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

issabel
  • issabel
  • 10.04.2012 11:19

Radosław K. nie zasługuje na uwagę, z debilami się nie dyskutuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
polacy
  • polacy
  • 07.04.2012 19:17

Ruch Janusza Cioty wyzwoli Polaków od Leszka Millera i komuchów.Wszyscy głosujemy na RJC(Ruch Janusza Cioty).

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 07.04.2012 19:01

a czemu miał tak nie napisać.... nauczył sie od PIS

Komentarz został ukrytyrozwiń
Janek Cz.
  • Janek Cz.
  • 07.04.2012 18:41

I to napisał poseł? Czy nie jest to ten specjalista od kija bejsbolowego?
Zwolennik PO sięgnął po pistolet i zabił.
Myśłę, że Komorowski aby zdobyć władzę nie sięgnął po... Ma przecież tylu przyjaciół na wschodzie...

Komentarz został ukrytyrozwiń
OPINIA
  • OPINIA
  • 07.04.2012 15:23

PALIKOTY TO ĆPUN I PEDERASTA !!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 07.04.2012 07:04

Panie Kowalski , są teksty , których się nie przedrukowuje z szacunku dla samego siebie . Życzę panu aby od tych Świąt starannie dobierał to co pisze . Co za dużo to niezdrowo .

Komentarz został ukrytyrozwiń
bernard
  • bernard
  • 07.04.2012 06:34

właśnie takich ludzi nie mających szacunku do człowieka, narodu skupia wokół siebie Palikot