Facebook Google+ Twitter

Poseł SLD do Palikota: "Jest pan podłym kłamcą!"

Podczas konferencji prasowej Janusza Palikota doszło do incydentu. Wtargnął na nią Marek Baldt i wykrzyczał Palikotowi w twarz, że jest podłym kłamcą.

Palikot na konferencji prasowej tłumaczył, że ze strony polityków jego partii na pewno nie padły słowa, skierowane do Jarosława Kaczyńskiego: "Zadzwoń do niego" (Lecha Kaczyńskiego). Palikot zasugerował, że mógł je wypowiedzieć Marek Baldt, poseł SLD. Po chwili pomówiony poseł wpadł do sali, w której odbywała się konferencja i w obecności dziennikarzy wykrzyczał Palikotowi prosto w twarz, że jest podłym kłamcą. Kiedy poseł SLD wyszedł, Palikot powiedział: "Uderz w stół, a nożyce się odezwą", wskazując, że Baldt jest winny.

Poseł SLD zaczepiony przez Agatę Adamek z TVN24 powiedział, że Palikot w ten sposób mści się na nim, bo jest jego największym przeciwnikiem. Nazwał również szefa RP podłym człowiekiem, bezideowcem oraz symbolem chamstwa, niszczącego polską debatę publiczną.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

deni
  • deni
  • 13.05.2012 13:27

Coś czuje że szykuje się do wojny domowej. Właśnie tacy ludzie z RP chcą wywołać iskre zapłonu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 13.05.2012 08:43

Jarosław Kaczyński brat Lecha Kaczyńskiego jest człowiekiem bez skazy. Troszczy się o kota Alika który jest jego wielkim przyjacielem. Janusz Palikot, jak wskazuje nazwisko pali kota i jest wrogiem zwierząt domowych i L. Millera. Niechęć do Millera jest tak wielka jak niechęć Kaczyńskiego do tego. To ich łączy. Bądźcie zwolennikami PIS ! Prawość Kaczyńskich zwycięży ! Jarosławie ! Walcz ! Walcz do końca !

Komentarz został ukrytyrozwiń
BM
  • BM
  • 12.05.2012 11:47

Brawo panie pośle Baldt tak temu bezczelnemu posłowi powiedzieć każdy no moze oprócz prezesa PiS moż by w końcu zrozumiał jak go widzi zdecydowana większość polskiego społeczenstwa

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polak
  • Polak
  • 12.05.2012 07:58

@Mirek K Wczoraj 16:54 .Wypisujesz kłamstwa!To właśnie Jarosław Kaczyński POLSKICH POSŁÓW NA SEM W RZECZPOSPOLITEJ PORÓWNAŁ do Hitlera .To jest niesłychane ,do jakiej podłości ludzi , nas Polaków porównuje ten pętak Jarosław Kaczyński!

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 12.05.2012 00:09

Palikotowi jest człowiekiem niepoczytalnym .....nie powinien być posłem!
Wygląda mi na chorego psychicznie człowieka . Zresztą Tusk chyba też coś nie tak, z czapeczką!

Komentarz został ukrytyrozwiń
bolek
  • bolek
  • 11.05.2012 21:11

poparcie palikota zatrwarzajaco wzrasta a sld maleje.palikot jest bezkompromisowy.dziala negatywnie na nerwy jaroslawa

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 11.05.2012 16:54

Służby spec. i dawne skompromitowane WSI wraz z Platformą i przy pomocy Palikota ,prowokują PiS i Jarosława Kaczyńskiego . Widząc spadek poparcia PO prowokują, PiS by odwrócić tendencję spadkową!
Środowiska antypolskie widzą że opozycja może przejąć władzę , at jest dla nich grożne ,bo będzie trzeba wytłumaczyć się z niektórych spraw np. katastrofa smoleńska!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jeden Pan
  • Jeden Pan
  • 11.05.2012 16:13

Chamskie wybryki Palikota doszly do granicy, za ktora poslowie beda sie do niego zwracali tak jak to zrobil Marek Baldt, poseł SLD.
Palikot juz dawno zapracowal sobie na to.