Facebook Google+ Twitter

Poseł Tomasz Siemoniak w Sieradzu

W niedzielę 29 listopada Sieradz odwiedził były minister obrony w rządzie Platformy Obywatelskiej Tomasz Siemoniak.

Tomasz Siemoniak w Sieradzu / Fot. Piotr Andrzejak Sieradz to kolejne miasto na drodze w kampanii wyborczej wewnątrz partii Tomasza Siemoniaka. W naszym mieście były wicepremier spotkał się z członkami lokalnych struktur PO, którzy popierają go na funkcję przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w styczniowych wyborach.

-Platforma jest jedyną partią w Polsce, której wybory przeprowadza się bezpośrednio i każdy członek Platformy ma dokładnie jeden głos, obojętnie czy jest premierem, radnym, czy jest po prostu jednym z działaczy w dziesiątkach miejsc w Polsce, dlatego wybory są tak ważne, bo pochodzą z demokratycznego wyboru - mówi poseł Cezary Tomczyk.

Poseł Siemoniak odniósł się pokrótce również do tego, co obecnie dzieje się w Trybunale KonstytucyjnymTomasz Siemoniak w Sieradzu / Fot. Piotr Andrzejak

- Sędziowie dobrze wiedzą kiedy powinni, a kiedy nie powinni się wyłączać, więc nie sądzę, aby oczekiwali od polityków jakichkolwiek wskazówek. My uznajemy, że Sejm Rzeczpospolitej wybrał sędziów trybunału i nie chcemy uczestniczyć w takim zamachu na demokrację, kiedy to Sejm większością głosów odwołała uchwały poprzedniego Sejmu - komentował.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.