Facebook Google+ Twitter

Poseł Węgrzyn przeprasza za "żart" o lesbijkach

"Coś mi kiedyś Andrzej Czuma wspomniał: z gejami to dajmy sobie spokój, ale z lesbijkami... to chętnie bym popatrzył" - tak przy okazji rozmowy o legalizacji związków homoseksualnych "zażartował" poseł Robert Węgrzyn. Dziś za niestosowne słowa przeprasza.

Węgrzyn tłumaczy, że wraz z posłem Czumą mają takie "specyficzne dialogi", a żart został wydobyty z kontekstu rozmowy z redaktorem TVN24.

"Przepraszam, jeśli kogokolwiek ten żart uraził, bo rzeczywiście mógł zabrzmieć seksistowsko, a nie było to moim zamiarem" - wyjaśnia Węgrzyn. "Jestem przeciwko dyskryminacji kogokolwiek z powodu orientacji seksualnej i jest mi przykro, że dzisiejsza moja żartobliwa wypowiedź mogła dotknąć kogokolwiek".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

EZS
 • EZS
 • 10.02.2011 15:04

Moim zdaniem Pan Węgrzyn coraz częściej się zapomina co mówi to nie pierwsza jego wpadka.Bardzo często popisywał się na komisji jest ordynarny i zapewny siebie.jego wypowiedzi są nie na miejscu i powinien być ukarany a nawet wyrzucony to by był przykład że w sejmie trzeba zachowywać się jak poseł który reprezentuje ludzi którzy na niego głosowali.

Komentarz został ukrytyrozwiń
rudyyy
 • rudyyy
 • 10.02.2011 11:14

Jak już jakiemuś popaprańcowi uda się powiedzieć coś mądrego, a ostatnio jest to coraz częstsze to na drugi dzień albo się wypiera (Mucha) albo przeprasza (Węgrzyn, Grzesiek)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adam Aureliusz
 • Adam Aureliusz
 • 10.02.2011 10:34

Ja proponowałbym wycieczki do Korei Północnej - niech się posłowie uczą, co to postęp i tolerancja. Nie może być tak, że byle polakowi wolno korzystać z wolności słowa.
A pomyśleć że dyktator z SLD był tak miły, że zapraszał gejów na kawkę na komendach MO, a prezydent z SLD odrzucił ustawę o związkach partnerskich, by nie narażać homoseksualistów na promocję zboczeń.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edi
 • edi
 • 10.02.2011 10:31

To nie polityka ale estetyka.De gustibus non est disputandum

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 10.02.2011 10:21

Obydwu popieram :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 10.02.2011 10:21

Popieram przedmówce, odrobina luzu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
krystyna zieba
 • krystyna zieba
 • 10.02.2011 10:07

zart obrazil tych, co tylko w oczach innych udaja ludzi tolerancyjnych. Widzicie pania Kepe i jej tolerancje?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie nie dotknęła. Powiem więcej, że zdanie to podziela pewnie bardzo wiele osób. Może się do niego nie przyznaje, ale czasem ciężko to ukryć. A to, że teraz wszechmodne jest promowanie wielkiej równości i tolerancji, powoduje, że robi się z tych słów wielka aferę. No cóż, ostatnio nie ma jakiś kontrowersyjnych wydarzeń, to media muszą się czymś zająć.

Skoro wszyscy zwolennicy liberalizacji związków homoseksualnych nie mają nic przeciwko temu, że jeden facet sypia z drugim, to co im przeszkadza w tym, że jeden z posłów z chęcią popatrzyłby na dwie kobiety. Niestety największą wadą środowiska LGBT jest tolerowanie tylko własnych odmienności. Jak ktoś myśli inaczej, to won, to z średniowiecza jest. Sam osobiście nie popieram zdanie posła Węgrzyna i takie sytuacje są dla mnie niewłaściwe. To nie dla mnie. Ale skoro toleruje związki homoseksualne to dlaczego miałbym nie tolerować upodobań posła Węgrzyna? Nie polecam ich, nie wchodzę w to, nie podoba mi się to, ale to jego życie, działanie zgodne z prawem, więc wtrącać się nie będę (oczywiście posła Węgrzyna tutaj jako przykład daję, abstrahuje od tego, czy mu się to podoba, czy to tylko żart).

A jeśli był to żart, to jest on dla mnie zabawny. Trochę dystansu do siebie też trzeba mieć:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.