Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18926 miejsce

Poseł: "Wolałbym bzyknąć kozę niż posłankę Pawłowicz"

Przedstawiciele narodu nie zawsze reprezentują nas godnie, poważnie, w należyty sposób. Dają publicznie wiele powodów do tego, aby mieć o nich, jak najgorszą opinię. Zadbał też o to ostatnio przedstawiciel Twojego Ruchu.

 / Fot. CC, Autor: Boston9Poseł w Polsce wszystko może: obrażać innych na sali obrad, rzucać wulgaryzmami i słowami publicznie niegodnymi, siedzieć w ławach poselskich w Sejmie podczas prac plenarnych "pod wpływem", naruszać bezkarnie kodeks o ruchu drogowym, itp. Poseł PiS Krystyna Pawłowicz o fladze UE: "Jakaś unijna szmata"! A Janusz Palikot w emocjach dostrzega w Sejmie "kurewstwo polityczne".

Ale ten fakt szczególnie zaskoczył i oburzył zapewne wszystkich. Poseł napisał: "wolałbym bzyknąć kozę niż posłankę Pawłowicz". - Składam skargę do komisji etyki poselskiej w obronie poseł Pawłowicz - powiedziała minister ds. równego traktowania Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, to jej reakcja i jednocześnie odpowiedź, na wulgarny komentarz posła Marka Domarackiego, z Twojego Ruchu.

Zobacz zdjęcie - Marek Domaracki i Krystyna Pawłowicz (Foto: East News/ AG) - wyborcza.pl.

Poseł Marek Domaracki z Piotrkowa Trybunalskiego, obraził profesor Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, poseł Krystynę Pawłowicz. Uczynił to pisemnie na Facebooku. Napisał: "wolałbym bzyknąć kozę niż posłankę Pawłowicz". Tłumaczył potem, że sprowokowały go nieparlamentarne słowa i wystąpienia Pawłowicz, m.in. dotyczące poseł Anny Grodzkiej. Wulgarny wpis usunął. Portalowi ze swojego regionu, piotrkow.naszemiasto.pl, wyjaśnił krótko: "Poseł też jest człowiekiem i jak każdemu innemu mogą mu nerwy puścić."

Jednak w rozmowie z dziennikarzami lokalnych mediów wcale z tonu nie spuścił: "Moim zdaniem pani Pawłowicz nie powinna wykładać na uczelni, bo jest tak zabetonowana w swoim myśleniu, że aż szkodliwa. Powinna zaszyć się w Puszczy Białowieskiej, zbierać grzyby i łowić ryby" - mówił.

Całkiem nieźle oberwało się również posłance Beacie Kempie, która - zdaniem posła Domarackiego - chce dorównać Krystynie Pawłowicz i "szaleje w mediach z krytyką ideologii gender".

Zrozumienia ani tłumaczenia dla posła Domarackiego, nie ma Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, pełnomocniczka rządu do spraw równego traktowania, która jego wypowiedź ocenia krótko i konkretnie: "Rynsztok". Zapowiada skargę do komisji etyki poselskiej.

Takie publiczne skandaliczne wypowiedzi Marka Domarackiego, raczej nie przysłużą się także jego klubowi Twój Ruch, który prowadzi akurat rozmowy, na temat obecności kobiet na listach wyborczych do Parlamentu Europejskiego. W rozmowach z Januszem Palikotem w tej sprawie, biorą udział: wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka, prof. Magdalena Środa i feministka Kazimiera Szczuka.

Marek Domaracki (rocznik 1964) – to nie tylko polityk, ale i pedagog, przedsiębiorca i poseł obecnej kadencji Sejmu. Pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie się urodził, w województwie łódzkim. Ma wyższe studia pedagogiczne (specjalność - praca socjalna), ukończone na Akademii Świętokrzyskiej oraz podyplomowe studia z prawa podatkowego, na Uniwersytecie Łódzkim. Był urzędnikiem w Narodowym Banku Polskim i Urzędzie Skarbowym w Piotrkowie Trybunalskim. W 2011 roku, na liście Ruchu Palikota, oddało na niego głos blisko 10 tys. wyborców.

Stanisław Cybruch

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Posłanka Grocka już nie wystarcza , teraz twój Ruch-anie kozy ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Feministki wszelkiej maści-hop do kupki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Kozłowska - Rajewicz jest zbulwersowana wpisem na Facebooku posła Domarackiego i słusznie . Szkoda tylko ,że nie zauważyła wypowiedzi publicznych [nie mniej wulgarnych] poseł Pawłowicz .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.