Facebook Google+ Twitter

Posiedzenie BBN. Najważniejsze osoby w państwie będą podróżować osobno

Cztery najważniejsze osoby w państwie będą odbywać podróże osobno - takie są zalecenia, jakie przygotowało Biuro Bezpieczeństwa Narodowego po katastrofie pod Smoleńskiem.

Siedziba BBN / Fot. Wikimedia CommonsBBN zbierze się dziś, by zająć się zasadami przewozu najważniejszych osób w państwie. Według zaleceń Biura, cztery osoby, a więc prezydent, marszałkowie sejmu i senatu oraz premier będą musiały podróżować osobno. Dodatkowo każda z tych osób, zabierze na pokład nie więcej niż 3 podległe sobie osoby.

Posiedzenie zostanie poprzedzone wręczeniem przez prezydenta Bronisława Komorowskiego aktu powołania do BBN marszałkowi sejmu, Grzegorzowi Schetynie. W posiedzeniu nie weźmie udział Jarosław Kaczyński.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 29.09.2010 14:41

BBN to nie tylko bezpieczeństwo w sensie militarnym. To również bezpieczeństwo energetyczne, przemysłowe, finansowe, ekologiczne, itd. itp.

Komentarz został ukrytyrozwiń

BBN nie ma mocy sprawczej mogą sobie posiedzieć i wypić kawkę a nawet popatrzeń na żyrandole. Za wszystko odpowiada minister spraw wewnętrznych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adamie - Twój idol ideologiczny jest nieustajacym obiektem najwyższej uwagi oraz adoracji. Ciesz się zamiast narzekać.
A tu poczytaj sobie wierszyk: http://www.liiil.pl/link/?url=jasiek.eu%2Fnode%2F7

Komentarz został ukrytyrozwiń

Od ósmej na POsterunku. O rana tylko o jednym: Jarosław Kaczyński. Ciężka praca, ciężki kawałek chleba na tym odcinku partyjnej propagandy. Współczuć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.09.2010 08:45

Wiadomo, czym grożą zapałki w rękach dziecka.
"Po sprawie krzyża ja nie uważam pana Komorowskiego za partnera do rozmowy' - obraził się jak dziecko w piaskownicy, wziął zabawki i poszedł do alika.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.09.2010 08:31

Jarosław Kaczyński powoli przechodzi na polityczną emeryturę - jest to rzecz powszechnie znana i nikt poważny tego nie podważa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.09.2010 08:22

Jarosław Kaczyński nie dorósł, by pełnić jakiekolwiek funkcje w państwie. Znamy już jego decyzje podejmowane pod wpływem silnych, powiem nawet bardzo silnych środków psychotropowych.
To jest oczywista oczywistość, bo jak człowieka przekonać, że czarne jest czarne, a białe jest białe?

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i dobrze. Bez orszaku. A Jarosław załatwia prywatne sprawy, więc niech nie bierze udziału w BBN. Za pół roku powiedziałby pewnie, że go zniewolono, dosypano trutki do ciasteczek, wogóle nie wiedział o co biega , otoczyli go spiskowcy i przerobili na normalnego człowieka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.