Facebook Google+ Twitter

Posiedzi 4 lata za próbę kradzieży lalki z sex-shopu

Andrzej J. z Lęborka (pomorskie) spędzi najbliższe 4 lata za kratkami. W styczniu chciał ukraść lateksową, dmuchaną lalkę z sex-shopu. Prawie mu się udało.

49-letni mieszkaniec Lęborka Andrzej J. spędzi w więzieniu najbliższe 4 lata - uznał w czwartek Sąd Okręgowy w Słupsku. Powodem są jego nieokiełznane hucie, które chciał zaspokoić w trybie pilnym...
"49-letni Andrzej J. ukradł dmuchaną lateksową lalkę z sexshopu. Fot. Marcin Kamiński / Fot. Marcin Kamiński
W styczniu Andrzej J. wpadł na pomysł obrabowania sex-shopu. Dla dodania sobie animuszu wypił parę piw i odrobinę wódki. Wpadł do sklepu przy ul. Reja w Lęborku - gdzie był "obiekt" jego marzeń, czyli - nadmuchiwana lalka z pełnymi, choć lateksowymi atrybutami kobiecości, typu "Perfect Day". Aby operacja odbyła się szybciej rzucił się najpierw na sprzedawczynię i przystawił jej nóż do szyi.

- Zażądał wydania mu dmuchanej lalki o rzeczywistych rozmiarach i kształtach kobiety - relacjonuje Robert Kopiński, właściciel sieci sex-shopów "Figielek". - Następnie ze sprzedawczynią podszedł do półki z lalkami.

Andrzej J. wybrał najtańszą wersję lalki za około 90 złotych, choć w sklepie znajdowały się i takie za tysiąc złotych. Gdy na moment uwolnił sprzedawczynię, ta wybiegła ze sklepu i zaczęła wzywać pomocy. Podczas wyrywania się mężczyzna skaleczył ją nożem. Znajdujący się w pobliżu patrol policji szybko go złapał.

Sąd skazał go na 4 lata więzienia, choć podczas procesu Andrzej J. nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Na sali sądowej twierdził, że nic nie pamięta, bo za dużo wypił. Dodatkowo ponieważ oskarżony uporczywie jeździł rowerem będąc pod wpływem alkoholu, sąd zakazał mu prowadzenia pojazdów na okres 3 lat. Wyrok nie jest prawomocny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

No jednak 4-letnia odsiadka za napad z nożem w ręku/ręce wydaje się właściwą karą. A że będzie to nas kosztować? W USA także ludki chadzaja do pudeł i to na dłuzej. Np. Polak za kąpiel nieletniej pasierbicy w Teksasie dostał 30 lat. I 30 lat będa tam go utrzymywać? Inna sprawa - ów drakoński wyrok...
A gdyby owego gościa puścili, a on by powtórzył wyczyn? Jak ów gwałciciel, co to teraz wszyscy na sędzi psy wszelakie wieszają?

Komentarz został ukrytyrozwiń

I to jest to! Będziemy karmić przez 4 lata faceta za kradzież gumowej lalki, czy za to, że nie zgwałcił żywej dziewczyny? Czy pan Ziobro wie (jak zwykle) co w tym wypadku oznacza sprawiedliwośc?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.