Facebook Google+ Twitter

Posłanka Mucha przeprasza za kontrowersyjną wypowiedź

Joanna Mucha, posłanka Platformy Obywatelskiej, przeprasza za kontrowersyjną wypowiedź. Czy to szczere pokajanie, czy typowy PR?

Przypomnijmy, że Joanna Mucha udzieliła wywiadu gazetce partyjnej PO, gdzie poruszyła kwestię leczenia osób starszych. Jako przedstawiciel komisji ds. zdrowia stwierdziła, iż nie powinno się operować ludzi po 85. roku życia. Posłanka uważa, że osoby starsze udają się do lekarza w celach rozrywkowych... Wywiad ten wywołał sporą burzę w mediach i Sejmie.

Pani Mucha zdecydowała się przeprosić za swój nieudolny wywiad. Powodem nietrafnej wypowiedzi był podobno pośpiech, brak rozwagi i trudność wywiadu. Posłanka podkreśla, że nie są to jej poglądy - przecież wszyscy znają ją z troski o służbę zdrowia. Osobiście uważam, że te tłumaczenia nadają się tylko do jakiegoś marnego kabaretu. A może Pani Mucha ma problem z rozumieniem pytań? Sama twierdzi, że to nie jej poglądy - to czyje? Kto przez nią przemawia? Sprawa rodem z "Archiwum X".

Przestańmy żartować i zejdźmy na ziemię - posłanka pokazała swoje prawdziwe "ja". Co na pewno nie spodobało się premierowi i specjalistom od PR. Przecież zbliżają się wybory i trzeba walczyć o głosy. Wypowiedzi tej na pewno nie możemy uznać za cywilizowaną, bo jeśli nie leczyć, to co? Eutanazja?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

TYGRYSEK
  • TYGRYSEK
  • 05.02.2011 10:14

PANI JOANNO POWIEDZIALA PANI TO CO MYSLI A TAKA OSOBA NIE POWINNA ZAJMOWAC STANOWISKA POSLANKI WIEC DLA DOBRA POLSKI I STARSZYCH LUDZI PROSZE ZREZYGNOWAC Z FUNKCJI POSLANKI!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Ratomir Wilkowski
Pańska odpowiedź na mój komentarz jest nielogiczna a co najmniej jest nadinterpretacją moich słów.

Napisałem: "Co do radia katolickiego "Maryja" i telewizji "Trwam" nie jest dziwne że Polacy chcą słuchać i oglądać skoro ponad 90 procent społeczeństwa to katolicy."

Pana odpowiedz: "Czy dostrzega pan absurd swojej powyższej wypowiedzi? Gdyby ten argument był słuszny i poprawny logicznie to te media odnotowywałyby największą oglądalność w Polsce."

Panie Wilkowski gdybym napisał: 90 procent społeczeństwa to katolicy i wszyscy lub większość słucha radia "Maryja" i oglądać telewizje "Trwam" wówczas pańska odpowiedz miałaby sens a tak jest "bez ładu i składu".

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Posłanka podkreśla, że nie są to jej poglądy - przecież wszyscy znają ją z troski o służbę zdrowia."

Pewnie pan Kaczyński albo Macierewicz zmusi panią posłankę do takich słów. Można się pomylić w jednym zdaniu, ale nie w prawie w całym tekście. Jakoś jej nie wierzę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

> Pisząc o niewielkim odsetku osób które glosują na PO miałem na myśli osoby łatwowierne.

Taaa? Powaga?

> Oczywiście nie pomyślałem o osobach kupujących zestawy do odbioru TV jakiejkolwiek stacji ponieważ takie osoby podejmują świadomie decyzje.

...szczególnie gdy wystarczy do tego jakikolwiek zestaw satelitarny i to o wiele tańszy? ;)

> Co do radia katolickiego "Maryja" i telewizji "Trwam" nie jest dziwne że Polacy chcą słuchać i oglądać skoro ponad 90 procent społeczeństwa to katolicy.

Czy dostrzega pan absurd swojej powyższej wypowiedzi? Gdyby ten argument był słuszny i poprawny logicznie to te media odnotowywałyby największą oglądalność w Polsce. ;]

> Wiara jednoczy Polaków

Taaaa, szczegolnie było to widoczne w przypadku krzyża pod pałacem prezydenckim...

> i właśnie w tym widzi zagrożenie obecna władza stąd próba zasiania niezgody i podzielenia Polaków takie działania obserwowaliśmy podczas "obrony krzyża".

I pewnie PiS w ogole nie macza w tym pa pa pa paluszków? ;)))

> Od pewnego czasu też słucham Radia " Maryja" i oglądam telewizje "Trwam" i

Wcale mnie to nie dziwi... ;)

> nie tylko z tego powodu że znajdują się tam treści religijne lecz możemy wysłuchać i obejrzeć wiele felietonów, wywiadów z niezależnymi ekspertami z wielu dziedzin.Polecam warto!

Tych samych które ponoć szerzą antysemityzm i inne tego rodzaju lub podobne zachowania? ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Ratomir Wilkowski
Pisząc o niewielkim odsetku osób które glosują na PO miałem na myśli osoby łatwowierne. Oczywiście nie pomyślałem o osobach kupujących zestawy do odbioru TV jakiejkolwiek stacji ponieważ takie osoby podejmują świadomie decyzje. Co do radia katolickiego "Maryja" i telewizji "Trwam" nie jest dziwne że Polacy chcą słuchać i oglądać skoro ponad 90 procent społeczeństwa to katolicy.Wiara jednoczy Polaków i właśnie w tym widzi zagrożenie obecna władza stąd próba zasiania niezgody i podzielenia Polaków takie działania obserwowaliśmy podczas "obrony krzyża".Od pewnego czasu też słucham Radia " Maryja" i oglądam telewizje "Trwam" i nie tylko z tego powodu że znajdują się tam treści religijne lecz możemy wysłuchać i obejrzeć wiele felietonów, wywiadów z niezależnymi ekspertami z wielu dziedzin.Polecam warto!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Stary Bob - no body perfect.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stary Bob
  • Stary Bob
  • 03.02.2011 19:58

Wypowiedz posłanki jest niezbyt udana podobnie jak komentarze p.Kowalczyk

Komentarz został ukrytyrozwiń

I proszę oburzonych, aby nie oburzali sie tak strasznie; mam prawo to powiedziec, bo sama jestem w wieku, kiedy sie człowiek zastanawia, jakiego rodzaju ciężarem stałabym sie dla swych bliskich, gdybym złamała biodro, dostała wylewu, lub popadła w otępienie starcze; o Alzhaimerze nie mówię, bo to zaczyna sie grubo wczesniej.
A więc leczyć tak, aby poprawiac komfort życia słabnącemu ciału, ale bez partyjnych kwików, bo to nie ma nic do rzeczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest wiele racji w tym, co ppowiedziała pani Mucha. Ale źle to wyartykułowała;
Jezeli starsi ludzie sa najczęstszymi goścmi w gabinetach/poczekalniach lekarskich, to wynika to w wielu przypadkach z ich samotnosci. Nie dlatego, że nie maja rodziny, ale dlatego, że rodzina nie ma dla nich czasu. Komu sie taka osiemdziesięciolatka wyskarży na swoje kiepskie samopoczucie? Wnuczkom?
Pokażcie mi te wnuczki, ktore siedza na kanapie i conajmniej godzine z babcia konwersują!
Jeżeli natomiast są przypadki, że limit operacji bioder realizuje się na ludziach nie chodzących lub prawie nie chodzących z domów opieki, podczas gdy kolejki na ten zabieg dla ludzi jeszcze sprawnych i samoobsługowych siegaja 5 lat - to chyba sprawa jest bezdyskusyjna.
Że starcy bywają kłopotliwi? A co - nieprawda? Bez hipokryzji, szanowni państwo!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Buachacha - a mnie się zawsze wydawało, że moherowy i ten od krzyża elektorat popiera raczej PiS.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.