Facebook Google+ Twitter

Posłanka PiS Beata Kempa o sprawie Blidy

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-09-22 14:51

Posłanka PiS Beata Kempa traktuje ostatnie doniesienia w sprawie Barbary Blidy jako "medialne rewelacje". Według "Gazety Wyborczej", na broni z której zastrzeliła się Barbara Blida, nie ma śladu odcisków palców. Zatrzeć je mogli tylko funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego - czytamy w dzienniku.

Członkini komisji śledczej uważa, że należy poczekać na analizę kryminalistyczną, która ma trafić do komisji. Beata Kempa podkreśliła, że taki dokument jest bardzo potrzebny w wyjaśnieniu tej sprawy. Wtedy będzie można jednoznacznie powiedzieć, czy ślady zostały zatarte, czy były na tyle nieczytelne, że nie można przypisać ich do konkretnej osoby. "Uważam te dywagacje za zbyt daleko idące" - powiedziała Beata Kempa.

Posłanka PiS zaznaczyła, że prokuratura wciąż strzeże tajności dokumentów w tej sprawie. Zdaniem Beaty Kempy po ujawnieniu tego materiału wątpliwości prasy zostałyby rozwiane.

Jednak według "Gazety Wyborczej" to właśnie wyniki analizy kryminalistycznej, na którą czekają posłowie komisji, każą zastanowić się, dlaczego prokuratura nie wszczęła osobnego śledztwa w sprawie wyczyszczonego rewolweru.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.