Facebook Google+ Twitter

"Pośle Suski - przeproś!". Na Facebooku reakcja na wypowiedź posła

 • Autor usunął profil

 • Data dodania: 2012-01-13 11:19

Robert Biedroń, podczas debaty o ustawie o ochronie praw zwierząt, nawoływał do traktowania zwierząt po partnersku. W trakcie jego wypowiedzi Marek Suski rzucił z sali "byle nie związki partnerskie". Potem tłumaczył, że miał na myśli zoofilię. Na Facebooku powstała grupa "Pośle Suski - przeproś!", wzywająca posła do przeproszenia za wypowiedź.

Facebook / Fot. Łukasz BrzezickiTwórcą strony jest Miłość nie wyklucza, społeczna kampania promująca związki partnerskie. Na stronie czytamy: "Utożsamianie oraz porównywanie dążenia do wprowadzenia instytucji związków partnerskich z dążeniem do legalizacji zoofilii; porównywanie i kojarzenie gejów, lesbijek, osób transpłciowych i biseksualnych z zoofilami wygłaszane z sejmowej mównicy nie mogą "ujść płazem"!"

Link do strony na facebooku

Twórcy strony przytaczają również całą wypowiedź posła Suskiego: "Ja sądzę, że wszyscy mamy poczucie humoru i z wielu rzeczy można żartować, pański kolega mówił, że zwierzęta trzeba traktować po partnersku. Ja powiedziałem: "byle nie związki partnerskie". Miałem na myśli zoofilię. No, ale czy nie można żartować z tego typu rzeczy?".

Czytaj także: Suski porównał związki partnerskie do zoofilii. Biedroń: Skandal

Strona zachęca do wysyłania maili do posła Marek.Suski@sejm.pl oraz do biura poselskiego bpms@wp.pl, wzywających go do przeproszenia za wypowiedź.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

awersja kacza
 • awersja kacza
 • 27.01.2012 08:40

Od zawsze twierdziłem, że katole z PiS-uaru to najgorsze, chamowate, nietolerancyjne bydlaki!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jerzy Adamkiewicz
 • Jerzy Adamkiewicz
 • 21.01.2012 15:44

Dewiant Biedroń prowokator w tym temacie. Dziwi mnie obecność"Biedronki" w parlamencie i to polskim,zatem sądzę iż TOTO ma zwolenników w naszym kraju co świadczy o jego obecności w tym ponoć szanownym zgromadzeniu. BOŻE wybacz że muszę obserwować odczłowieczanie któremu nie dorównuje nawet świat zwirzęcy bo nie dałeś jemu tej możliwości. Przyszłość?-SAMOZAGŁADA!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
iicca
 • iicca
 • 14.01.2012 00:12

@Małgorzata: a ja nie "uderzam" tylko do Pani, tylko do ogółu. Nie wiem jak można dawać się wciągać w takie dyrdymały. To jest żenada. Jakim trzeba być cieniasem, aby w ogóle o takich rzeczach pisać. A drudzy to tylko powielają. Jak sama Pani napisała w drugim komentarzu "pisałam o panu Suskim nie na podstawie artykułu w prasie..." Pytam się: Po co Pani to pisała skoro to już było napisane. Dlaczego innym wyrabia Pani opinie na podstawie swojej. Jest Pani wszechwiedźmą?! Pani wie, co jest dobre a co złe. Beznadzieja totalna. Jeden coś napisze, a zaraz po nim dziesięciu zżyna bo przez wiele lat tylko tego uczyli w szkole. Ściągania!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Małgorzata
 • Małgorzata
 • 13.01.2012 22:45

@ iicca Pisałam o panu Suskim nie na podstawie artykułu w prasie czy jego wystąpienia w Sejmie świadczącym o jego głupocie. Gdyby to było jedno wystąpienie tego pana dała bym mu może szansę. Nie myślał - palnął. Co innego jeżeli stan "niemyślenia" trwa od wielu lat.
Wypowiedź była o Marku Suskim, o panu Biedroniu tym razem nie wypowiadałam się.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zarówno Suski jak i Biedroń to dla mnie ludzie z Matplanety

Komentarz został ukrytyrozwiń
iicca
 • iicca
 • 13.01.2012 18:47

@Małgorzata: A czy p. Biedroń jest normalny? Ludzie oprzytomnijcie, obudźcie się, zacznijcie myśleć bo jak na razie to jesteście sterowani jak marionetki. Co prasa napisze to dla Was święte.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Małgorzata
 • Małgorzata
 • 13.01.2012 16:04

Pan Marek Suski to cham i prymityw. Teraz wychodzi na to, że i zboczeniec. Taka osoba jest posłem w naszym parlamencie?
Proszę go wysłać do psychiatry. Niech go przebada pod kontem pewnych schorzeń, dewiacji seksualnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.