Facebook Google+ Twitter

Posłowie PiS odpierają zarzuty o pijaństwo i burdę w hotelu

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2008-12-04 16:54

Do Sejmu wpłynęło pismo, w którym kancelaria adwokacka reprezentująca hotel w Limassol na Cyprze stwierdza, że posłowie Karol Karski i Łukasz Zbonikowski upili się, a następnie jeździli samochodami golfowymi. - Te zarzuty są wyssane z palca. Naruszono naszą godność i dobre imię polskiego Sejmu - odpowiedzieli posłowie PiS w specjalnym oświadczeniu.

W piśmie, jakie dostała Kancelaria Sejmu czytamy: "Podczas pobytu w hotelu, parlamentarzyści upili się i 25 listopada 2008 roku w późnych godzinach wieczornych, bez zgody ze strony naszych klientów, bezprawnie zaczęli prowadzić dwa samochody (do jazdy po polu golfowym - red.) w sposób niedozwolony (...). Ze względu na swój stan spowodowali poważne szkody, szacowane na 10140 euro plus VAT."

Karol Karski i Łukasz Zbonikowski / Fot. PAPKarol Karski pytany przez dziennikarzy, czy to prawda, zaprzeczył. - Wiem, co robiłem, a czego nie robiłem - tłumaczył się Karski. Poseł powiedział, że to obsługa hotelu źle dba o hotelowe mienie, a teraz chce zrzucić winę na posłów. - To typowy przykład naciągactwa - powiedział poseł PiS.

Karski zaprzeczył też informacjom, że posłowie zasłaniając się immunitetem odmówili rozmowy z policją. Jak relacjonuje hotel, pijani posłowie nie chcieli poddać się badaniu, które pozwoliłoby jednoznacznie stwierdzić, czy to oni prowadzili samochody golfowe. W piśmie informuje:" Policja przeprowadziła śledztwo w sprawie incydentu oraz próbowała uzyskać oświadczenia od polskich przedstawicieli. Polscy przedstawiciele powołali się na immunitet poselski i odmówili oficerowi policji złożenia zeznań lub poddania się testowi DNA."

Cały artykuł przeczytasz na stronach Polskatimes.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jak to już było: poseł nie wielbłąd, pić musi?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Flip i Flap na wakacjach po prostu żenada...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.