Facebook Google+ Twitter

Posłowie PiS śpiewają kolędę, Błaszczak składa życzenia [Wideo]

Posłowie PiS postanowili przed świętami nagrać kolędę. Zobacz jak politycy śpiewają "Dzisiaj w Betlejem".

W filmiku, który pojawił się na kanale YouTube Prawa i Sprawiedliwości, kolędę "Dzisiaj w Betlejem" śpiewają m.in. Zbigniew Girzyński, Andrzej Duda, Jerzy Polaczek oraz Iwona Arent. Na koniec nagrania, Mariusz Błaszczak składa widzom świąteczne życzenia i wyraża nadzieję, że "Polska może być inna, może być lepsza".




Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

JW@
  • JW@
  • 23.12.2011 14:49

Ja sobie wyobrażam jak śpiewa ,a właściwie - WYJE kolędy Niesiołowski.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 23.12.2011 14:45

boże chroń polske od błaszczaków hofmanów porębów i całej tej paczki z PIS!nawet ja jakbym udawał na całego to bym z siebie takiego głupka nie zrobił!! nie potrafiłbym!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
  • gorol
  • 23.12.2011 13:33

kaczynski to zyd dla niego to najwieksze odznaczenie

Komentarz został ukrytyrozwiń
chrześcijanin
  • chrześcijanin
  • 23.12.2011 10:46

KIM JEST Jarosław Kaczyński , KTÓRY NIE UPRAWIA SPORTÓW , NAWET REKREACYJNIE ???Nie był na beatyfikacji Jana Pawła II w Watykanie , nie był razem z katolikami .Nigdy z nami katolikami nie był na pielgrzymce na Jasnej Górze ani nie był razem z nami katolikami j innej pielgrzymce !!!
Nie śpiewa kolęd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kiedy został Jarosław Kaczyński ochrzczony i gdzie ?!!!To jest , w jakim kościele ??!
TO JA ZADAJĘ PYTANIE .CZY Jarosław Kaczyński JEST POLSKIM PATRIOTĄ , CHRZEŚCIJANINEM I CZY MA PRAWO NAS UCZCIWYCH POLAKÓW OCENIAĆ -- NAM BRUŹDZIĆ W NASZEJ WOLNEJ JUŻ OJCZYŹNIE , RZECZPOSPOLITEJ ?!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pianista
  • Pianista
  • 23.12.2011 10:00

DOOOBRE!!! Oni powinni występować razem z Benny Hillem i Jasiem Fasolą!!! :))

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Kowalski
  • Jan Kowalski
  • 23.12.2011 08:29

"Coraz cieniej" ten PiS śpiewa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
KOLARGOL
  • KOLARGOL
  • 23.12.2011 00:52

Śpiewają tak samo pokracznie jak myślą. Trudno się oderwać od korzeni.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 22.12.2011 22:17

Masakra, mogli się choć trochę przygotować

Komentarz został ukrytyrozwiń
cuda
  • cuda
  • 22.12.2011 21:48

Faktycznie jakieś cuda się dzieją .Jarosław Kaczyński nie śpiewa kolędy - no dobrze nawet tego nie potrafi zrobić samodzielnie .
Nawet nie przemawia do swych wyznawców - to faktycznie jakieś cuda się dzieją w tej sekcie nazwanej ,Pomawiać i Szkalować .
Cuda , cuda ogłaszają a wyznawcy PiSu nie dowierzają .

Komentarz został ukrytyrozwiń
J Urban
  • J Urban
  • 22.12.2011 20:57

Tuskowi najlepiej wychodzą marsze Niemieckie z okresu IIwojny światowej!