Facebook Google+ Twitter

Posłowie: Pomysł powołania komisji śledczej jest absurdalny i irracjonalny

Jarosław Kaczyński zażądał dzisiaj powołania komisji śledczej ws. morderstwa Marka Rosiaka w Łodzi. Posłowie z pozostałych partii stwierdzili, że pomysł jest "absurdalny i irracjonalny".

Przeciwko powołaniu komisji śledczej są zarówno posłowie z PO, jak i SLD i PSL. "Tworzenie komisji śledczej w sytuacji, gdy sprawca jest ujęty, a na czele prokuratury stoi osoba wskazana przez świętej pamięci Lecha Kaczyńskiego, wydaje się pomysłem całkowicie irracjonalnym" - powiedział Tomasz Tomczykiewicz z Platformy Obywatelskiej.

Tomasz Kamiński wiceszef klubu SLD apeluje do wszystkich posłów o zachowanie spokoju do czasu wyjaśnienia okoliczności zabójstwa. "Nie podejmujmy pochopnych decyzji i nie wyciągajmy pochopnych wniosków" - mówił.

Jak podaje TVN24, przeciwne pomysłowi PiS jest również Polskie Stronnictwo Ludowe. "PSL jest normalną partią, która chodzi twardo po ziemi. Wiemy, że nie chodzi o to, żeby cokolwiek wyjaśnić, tylko żeby sobie porozrabiać" - stwierdził Stanisław Żelichowski szef klubu PSL.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Witold Ptak
  • Witold Ptak
  • 20.10.2010 20:35

A czego Pan się tak boi tej komisji śledczej, panie Kap ? Jeżeli moje podejrzenia są słuszne, to zamiary utajnienia okoliczności tego morderstwa są po prostu brzydkie, nawet bardzo brzydkie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stefan Kap
  • Stefan Kap
  • 20.10.2010 17:17

Komisja Śledcza to jest tryb specjalny, który desperata mógłby wynieść na szczyty społecznego zainteresowania. Czy o to właśnie Pis-wi chodzi, czy też o odpowiednią za popełniony przez czyn karę? Prawdopodobnie jednak o to pierwsze, by przy okazji pochwalić się swoimi rzekomymi prześladowaniami. I truć nas tym od rana do nocy kosztem poszukiwań miejsc pracy i chleba. Jeżeli moje podejrzenia są słuszne, to zamiary PiS są po prostu brzydkie, nawet bardzo brzydkie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.