Facebook Google+ Twitter

Posłowie! Skończcie ośmieszać Polskę!

Trzeba skończyć z ośmieszaniem Polski - cywilizowanego państwa leżącego w sercu Europy. Już samo powoływanie komisji śledczych to jakiś ewenement. Po co nam w takim razie organa ścigania i wymiar sprawiedliwości?

Nie wiem kogo mam prosić, aby transmisje z posiedzeń komisji hazardowej nie wydostawały się poza granice Polski. Zapytacie dlaczego mi na tym zależy?

Ponieważ trzeba skończyć z ośmieszaniem Polski - cywilizowanego państwa leżącego w sercu Europy. Już samo powoływanie komisji śledczych to jakiś ewenement. Po co nam w takim razie organa ścigania i wymiar sprawiedliwości? Pytam o to i będę pytał. I apeluję do wszystkich Polaków, żeby także pytali i to głośno. Czy nasi parlamentarzyści nie mają innych spraw, które wymagają natychmiastowego rozwiązania? Panowie posłowie! Odpowiedzcie na to pytanie. W moim odczuciu Polska, aby funkcjonować, przetrwać i żeby ludziom żyło się lepiej, powinna być poddana gruntownemu "remontowi" wewnętrznemu. I w związku z tym Sejm powinien pracować na wysokich obrotach, ale nad ustawami, nie zaś prowadzić dochodzenia i śledztwa.

Dziennikarze obywatelscy i czytelnicy! Zadziałajcie, każdy według swojej możliwości, aby zapobiec ośmieszaniu naszej ojczyzny, umęczonej przemianami ustrojowymi, na arenie międzynarodowej.
Przecież ta komisja hazardowa to nic innego jak dochodzenie prowadzone przez wilki w sprawie zagryzienia baranka w Czarnolesie. Może po masowym apelu politycy zreflektują się i przerwą tę paranoję. Dziękuję z góry za wsparcie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Zmienić można i najwięcej zrobi w tym zakresie "W24", jeżeli zadziałamy wszyscy razem. Jeszcze nie byłem tutaj na "W24", wykonałem zdjęcia biura poselskiego posła Nitrasa. Biuro to miał do spółki z posłanką ........ . Płacili za lokal po 150 zł x 2 = 300 zł.
Nikogo nie przyjmowali a na drzwiach biura był tylko nr kontaktowy. Z Sejmu na utrzymanie biura otrzymywali około 12000 zł, czyli na czysto zysk 10 000 zł na osobę. Rozesłałem elektronicznie zdjęcia do mediów, Sejm + kluby + prezydent i inni. Za dwa dni przyjechała TV, ale po tablicach pozostały tylko ślady. Teraz też są kluby poselskie, tylko pod postacią ukrytą (p..........). Zdjęcia mam do dzisiaj z tablicami i bez tablic.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trochę zaszło to wszystko za daleko. Zdaję się, że wymknęło się spod kontroli. A Posłowie aby podkarmić pospólstwo sensacyjkami odwodzą Ie w ten prosty i wypróbowany sposób od, niesłychanie ważniejszych spraw. Patrz adres: http://www.revoltadiscreta.pl/?p=692

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powoływanie przeróznych komisji śledczych, miało zapewne unaocznic nam - wyborcom, że panowie
(p)osłowie nadzwyczajnie szanują demokrację. Tymczasem zamienili ja w karykaturę;
Tak samo, jak wiekszość swoich własnych wystąpień przed kazda kamerą i mikrofonem, jaki im sie pod nos podsuwa.
Któż więc ośmiesza Polskę wraz z nimi? Dziennikarze! To oni zabiegają o to, by najgłupsza wypowiedź miała słuchacza i najbardziej kretyńskie wystapienie było transmitowane.
Obie strony - posłowie i dziennikarze maja w tym własny interes - nazywa sie to KASA!
Za każde napisane słowo, za każdą transmisję i za każdą godzinę spędzoną na "posiedzeniu komisji", ktore to posiedzenie polega na wzajemnym ośmieszaniu się. To zaś idzie w świat - i tak sie to kręci.
Gdyby nie nachalna podaż tego cyrku medialnego, jakim są transmisje posiedzeń przeróznych komisji, żaden przecietny obywatel/wyborca , ani jego pies z kulawą noga nie zainteresował by się ich istnieniem.
Tak więc apel o walkę z tą durnotą dotyczy nie tylko nas - abysmy wybierali ludzi mądrzejszych, ale i środków masowego przekazu - aby nie wciskały tej żałosnej sieczki nam - osłom, do naszego pustawego żłobu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobry i mądry artykuł. Mieszkam w Niemczech i często muszę udzielać odpowiedzi dlaczego jest "tak a nie inaczej".
Muszę tłumaczyć się za polskich palramentarzystów, za to co podają o Polsce w niemieckich mediach, a jak wiadomo zawsze negatywne informacje płyną szybciej niż pozytywne.
Autor ma rację...to prawda Polska sama się ośmiesza w mediach... Cóż ! szlachcickie zubożałe maniery przetrwały w genach.
Nie wierzę aby to można było zmienić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Popieram apel Tadeusza, choć nic to nie da. Mamy taki układ władzy, jaki sami sobie w wolnych i demokratycznych wyborach wybraliśmy. A że interes rządzących nie zawsze jest tożsamy z interesem rządzonych, to mamy to co mamy. Bigos, czy groch z kapustą - typowe polskie dania od wieków. Świat się śmieje już i tak i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 28.12.2009 21:39

Tadeusz nie ulegaj ułudzie, że ktoś przejmuje się losami kraju - prywata, prywata i jeszcze raz prywata. Dobrze chociaż, że czasami coś ujrzy światło dzienne i chociaż stwarza się pozory tego, że ukraca się te niecne procedery.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tadeuszu! Nie przestaną!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 28.12.2009 21:23

Cóż mam począć, kiedyś przeżywałem wewnętrznie takie sprawy, dusiłem się z nimi... Może za dużo tego i dokonała się we mnie transformacja... Wolę śmiech, jak denerwowanie się... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cierpliwości, jeszcze odrobinę. Tylko zapytam: a gdzie reszta załogi? Tam gdzie powinny ważyć się losy Kraju, ważą się losy - czyje? Proszę! Niech mi ktoś podpowie - czyje?

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to będzie nam się znacznie lepiej żyło. Z taką załogą daleko zajdziemy. Przepraszam, już się oddalam. Nie będę dłużej się narzucał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.