Facebook Google+ Twitter

Posłuchaj Chóru Aleksandrowa na żywo. Mamy zaproszenia

Chór Alexandrowa, jedna z najbardziej znanych grup artystycznych pochodzących z krajów byłego ZSRR, wystąpi 16 października w Hali Atlas Arena w Łodzi. Dla czytelników Wiadomości24 mamy 4 podwójne zaproszenia na ten koncert.

Plakat / Fot. mat. organizatoraDwa tygodnie temu pisaliśmy, że 16 października w łódzkiej Atlas Arenie, w ramach ponad miesięcznej trasy koncertowej, wystąpi „Dwukrotnie odznaczony Orderem Czerwonego Sztandaru Akademicki Zespół Pieśni i Tańca Armii Rosyjskiej im. Aleksandra Wasilewicza Aleksandrowa”, znany w Polsce przede wszystkim jako Chór Aleksandrowa.

Będzie to wielkie wydarzenie kulturalne i medialne. Podczas jednego z koncertów, kiedy zespół występował w Kanadzie, montrealska gazeta „La press” zanotowała: „Chór pod dyrekcją A. Aleksandrowa bezspornie jest jednym z najlepszych chórów tego rodzaju na świecie. Ich koncert – to fajerwerk wykonawczego mistrzostwa”.

Dzięki uprzejmości organizatorów trasy koncertowej mamy do przekazania zaproszenia na występ moskiewskiego chóru. Osoby, które chcą wybrać się na łódzki koncert i obejrzeć "artystyczne fajerwerki", prosimy o wpisywanie się w komentarzach, wraz z uzasadnieniem, dlaczego chcą otrzymać bilety. Bilety trafią do czterech autorów z uzupełnionym profilem (imię, nazwisko, zdjęcie), których uzasadnienie będzie naszym zdaniem najciekawsze.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 6 października, do godz. 20.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Chór Alexandrowa sprawia, że ...

Witaj Chórze Alexandrowa
świadku mojego nie sypiania
świadku mojego nie jedzenia
świadku mojego nie sprzątania
świadku mojego nie pisania
świadku wszystkich moich niemożności
a także świadku mojej namiętności

Kto wie... może w końcu wybiorę się na ten cudowny występ.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Andrzej Hędzel
  • Andrzej Hędzel
  • 06.10.2011 12:40

Rany jak ja pragne na zywo posluchac tego churu. Uwielbiam klasyke oraz muzyke i piesni Rosyjskie od dziecka. Jednak nie stac mnie na ciagle kupowanie plyt oraz placenie takich kwot za bilety bo jestem na rencie ale na sam dojazd by posluchac pieknych piesni churu Aleksandrowa jestem w stanie sie zapozyczyc. :( jedrek254@wp.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam serdecznie !

Kiedy mieszkałam w Łodzi często bywałam na koncertach muzycznych (ROKOWISKO i inne koncerty w HALI SPORTOWEJ). W czasach szkolnych śpiewałam też w chórze, co bardzo lubiłam. Teraz mieszkam w Łasku i mam mało możliwości aby uczestniczyć w tak wielkich wydarzeniach artystycznych. Od dwóch lat, kiedy to Chór Aleksandrowa gościł w Polsce marzę obejrzeniu ich występu na żywo

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam,
chętnie wybiorę sie na Chór Alexandrowa, ponieważ język rosyjski od dziecka mi towarzyszył. Wtedy w szkołach uczono nas tylko takiego języka. Nic więc dziwnego, że oswoiliśmy się z nim, a nawet polubiliśmy, bo wtedy nie było innej alternatywy. Zdecydowanie przy tej muzyce można się oderwać od rzeczywistości, przenieść w czasy dawne i baśniowe wsłuchując się w piękne rosyjskie melodie i nie tylko. Jeszcze nie miałam okazji słuchać ich na żywo. A dodatkowo sprawię niespodziankę mojej Mamie – Jadwidze, solenizantce z 15 października. Poproszę....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo marzy mi się wygrać bilet dla męża który z powodów finansowych nie może się wybrać, ja kocham Go bardzo i chciałabym aby spełniło się Jego marzenie....dla mnie taki powód jak miłość do męża jest ogromny! Razem moglibyśmy stanąć przed szansą przeżycia niesamowitych wrażeń przy znakomitych pieśniach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam wszystkich serdecznie,

Na początek bardzo bym chciała podziękować organizatorom tego konkursu za to że dają nam szanse wygrania biletu na takie wydarzenie. Cieszę się bardzo że mogę wziąć w nim udział.

16 października w Łodzi odbędzie się wydarzenie na które nie jedna osoba chciała by się wybrać. Ja również do nich należe. Byłam kiedyś na koncercie Kozacy Rosji i była to dla mnie niezapomniana chwila. Tego nie da się opisać słowami. Nigdzie indziej tak dobrze się nie bawiłam. Teraz też przychodzi możliwość zabawy przy rosyjskich przebojach. Chciałabym bawić się równie szaleńczo co wtedy. Jestem pozytywnie nastawiona wiec z niecierpliwością czekam na wyniki.

Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.10.2011 01:35

Jestem zawodowym żołnierzem. Przeczytałem na stronie Chóru, że podczas II wojny światowej dał on ponad 1500 występów na froncie i na tyłach wojsk. Bardzo chciałbym posłuchać na żywo radzieckiej piosenki pt. "Katiusza", która mówi o dziewczynie tęskniącej do ukochanego, który jest daleko na froncie. Wiem, że moja żona Kasia również bardzo tęskni gdy wyjeżdżam daleko na front. Kasieńko bardzo chciałbym Ci zrekompensować te miesiące mojej nieobecności i wyjść z Tobą, aby zaczerpnąć kultury. A wszystko to bo Cię bardzo mocno kocham. Redakcjo! Błagam Cię o zaproszenie na ten koncert. Wasz - żołnierz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego to ja powinnam wygrać bilet? Dlatego że mam hopla na punkcie rosyjskiej ludowości i regionalności. Byłam w Rosji trzykrotnie i ... tęsknię za rosyjską muzyką. Puszczam czasem rosyjskie płyty, nauczyłam się grać na gitarze z miłości do rosyjskich ballad. Chór Aleksandrowa? Ach. Nie miałam okazji był na ich koncercie i dlatego postanowiłam napisać i być może, dzięki Waszej uprzejmości spełnić jedno z moich marzeń.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest o co zabiegać.
ceny biletów 250 i 200 zł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Stefanio, tylko mogę Ci pozazdrościć, że udział w koncercie w Gdańsku masz już zaklepany. Moja niepewność będzie mną targać aż do czwartku, ech...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.