Facebook Google+ Twitter

Posłuchaj kolegium redakcyjnego Wiadomości24.pl

Kto? Co? Dlaczego? I... o tym wszystkim i o wielu jeszcze innych sprawach redakcja Wiadomosci24.pl będzie rozmawiać na dzisiejszym kolegium redakcyjnym. Jeśli tylko macie czas i ochotę to zapraszamy Was do po(d)słuchania naszej dyskusji.

Czaty, wideoczatry to codzienność w pracy Wiadomosci24.pl /fot. archiwum redakcji W ubiegły czwartek po raz pierwszy przeprowadziliśmy transmisję z naszego kolegium redakcyjnego, podczas którego przyznawaliśmy kolejne pióra. Nasz pomysł Wam się spodobał, więc nic nie stoi na przeszkodzie aby go powtórzyć.

Zapraszamy Wszystkich, którzy mają czas i ochotę. Nasze kolegium rozpocznie się dzisiaj punktualnie o 14:15 i zaplanowane jest na godzinę, czyli do 15:15. Jesteśmy gazetą internetową, więc część redaktorów będzie w redakcji, a część rozsiana po całej Polsce.

Możecie słuchać i jeśli ktoś ma ochotę to również czatować z nami. Postaramy się przebieg dyskusji nagrać i udostępnić co smakowitsze kęski na stronach naszej gazety.

Aby posłuchać naszego kolegium, wystarczy włączyć komunikator Skype, a następnie wejść na stronę:  
https://skypecasts.skype.com/skypecasts/skypecast/detailed.html?id_talk=50623

kliknąć "Sign in this Skypecast".

Strona zapyta o login i hasło – należy podać te, których używacie przy logowaniu się na Skype'ie. Następnie kliknijcie "Join this Skypecast". Jeżeli pojawi się okienko z pytaniem, czy uruchomić zewnętrzną aplikację, zgódźcie się.

Komunikator Skype w najnowszej wersji można ściągnąć ze strony:
http://www.skype.com/intl/pl/download/skype/windows/skype26beta.html

Czekamy na Was

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Ehh, znowu przegapiłem :). No ale nic, może następnym razem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja czekam na stylebook najbardziej ;-) A no i te rozmowy poza "wizją"... Chyba mówiła Agata coś jak fajnie było słychać czy coś takiego :-]

Komentarz został ukrytyrozwiń

A mój Skype niestety za nic nie chciał się połączyć, chociaż próbowałam przez prawie całą godzinę :( Ale trudno, na pewno będę próbować następnym razem! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A z offu ja próbowałam się dogadać z panem szklarzem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

O stylebook'u, który powstaje (zasady redagowania tekstów), o prawach autorskich, o konkursie na reportaż, o kampanii promocyjnej i o... tym, że Stanisław ma kontrolę nad wszystkim! ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

końcówka była najlepsza... ;pp zwłaszcza moment po zakończeniu rozmowy :) a ja się niestety wbiłem na ostatnie 10 minut, więc nie wiem za bardzo o czym była mowa :/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiecie co powiem? Tak trzymać. :-) Bardzo pouczające spotkanie. Jasne wytknięcie najczęściej pojawiających się błędów, poruszenie spraw aktualnych, a do tego plany Redakcji. Chociaż najlepsza była chyba jednak Magda (?) zaraz po rozmowie... Kiedy było ją jeszcze słychać "prywatnie", hehe. :-) Pozdrawiam, oby więcej takich konferencji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Staszek a nie będzie problemów jak duża liczba osób się podłączy naraz?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetny pomysł, na pewno będę Was słuchać :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też postaram się po(d)słuchać :-]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.