Facebook Google+ Twitter

"Posłuchaj moich słów"

Żyje od 5 lat fałszywą radością, uśmiecham się do ludzi, pomagam im radzić sobie ze stresem, Wszyscy dookoła myślą , że radzę sobie jak nikt inny, tyle przeszłam fakt bardzo dużo choć jestem bardzo młoda. Sobię nie potrafię! Dusza krzyczy "

 / Fot. Bez moderacjiBudzę się rano z ogromnym bólem głowy, nie chce wstać, czuje , że nie mam po co. Patrzę w okno chce mi się płakać, łzy płyną szybko, wstaję. Poprawiam się trochę schodzę na dół i zaczyna się cały cyrk, udaje , że wszystko jest super, nic mnie nie boli, że zaczynam nowy piękny dzień . Robiąc cokolwiek chce mi się płakać, wstrzymuję łzy, kiedy nikt nie widzi po prostu płacze, płaczę dotąd kiedy przejdzie mi złość. Już nie pytam Boga dlaczego składa na moje ramiona tyle cierpień, bólu. Z każdym dniem mam coraz mniej siły do walki.

Wszystko mnie boli, od pięciu lat nie było dnia bez stresu, bez myśli samobójczych, bez negatywnych emocji. Życie mnie nie cieszy. Staram się jakoś normować emocje, żyć normalnie, ale nie potrafię, nie chcę. Lekarze zabronili robić to co chciałam i chce, nie mam już nic, pasji, nic! Co chwile zdarzają mi się jakieś wypadki, co krok nowe diagnozy. Nie wytrzymuje już tego, nie umiem sobie radzić już.

Chce jak najlepiej dla mamy dlatego ciągnę to wszystko, udaję , że jestem silna . Jak ludzie się na mnie patrzą czy lekarze rozmawiają, twierdzą , że jestem optymistką , że nic po mnie nie widać. Ilę to jeszcze potrwa? Pytałam nie raz sama siebie. Próbowałam już wielu
rozwiązań, nawet tych bardzo głupich, najwyraźniej to jeszcze nie czas dla mnie..

Lecz przyszedł dzień w, których zaczęłam rozmowę z bardzo mądrą osobą. Nie obchodziła się ze mną jak z jajkiem, mówiła wprost o użalaniu się nad sobą, o tym , że niszczę sobie życie, że jestem młoda i powinnam inaczej myśleć, stworzyć swój świat w którym na swój sposób
będę szczęśliwa, być chorym nie znaczy być przegranym!!! Mówiła o marzeniach, o celach, w tej chwili marzę, wciąż uważam , ze moje dotychczasowe życie jest bez sensu ale wciąż marzę, marzę o lepszym życiu, o przyszłości czekam na mój dzień, w którym wszystko się zmieni, dzień w którym powiem że, „Mój każdy dzień jest moją radością”.

Jeśli będziemy mieć marzenia i planować przyszłość, będziemy mieć więcej energii.
Odkąd zaczęłam myśleć inaczej moje wyniki się poprawiły, znacząco. Psychika odgrywa ogromną rolę w walce z chorobą, nie zapominajmy o tym!

Spełniajmy marzenia, nigdy nie jest na nie za późno, odnajdźmy w sobie siłę!
Wierzmy w spełnienie, wierzmy w ich siłę, Żyjmy dla kogoś , spełniajmy je dla kogoś! kiedy odnajdziemy w sobie marzenia, rozpoczniemy kolejną część walki, której nie przegramy, a jeśli nawet stanie się , że przegram na polu bitwy jakim jest życie codzienne, wygram! Wygra moja dusza, wiecznie szczęśliwa i wiecznie silna!

Najważniejszą wartością jest życie, ludzie którzy żyją by ktoś inny mógł się uśmiechać.
Bądźmy nimi!

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: siła marzenia


Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Uznanie za odwagę do tak osobistej refleksji. I szczerość. / Wspaniale, że piszesz - mam nadzieję, że będziesz robić to dalej, nie tylko dlatego, że człowiek jest Homo faber - by żyć, czuć sens życia, musi coś tworzyć.. (nawet skromnie coś time to time pisząc -jak np. ja:))

ale też dlatego, ze pisanie zawsze miało moc, potrafiło usidlić rożne demony, hulające w duszy.. ulżyć w cierpieniu.. odrobinę przynajmniej;/

5 i gorące pozdrowienia dla Autorki:))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Specjalnie dla Ciebie Karolino.
Martwa natura
Niedzielny poranek
blade światło w pokoju
stół,brązowy obrus
jakiś zeszyt,ołówek i dzbanek
w którym zasuszone kwiaty
chylą głowy do stołu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Karolino, bardzo wzruszający tekst. Pisz. Koniecznie nie zaniechaj pisania. Kto pisze , to jakby dwa razy czytał. Pisz dla siebie i dla innych. Pozdrawiam serdecznie B.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I tak i nie. Doroto, Karolinie i wszystkim, polecam opowiesc o dziewczynie, ktorej kwas zracy po poprostu wyzarl twarz do kosci, link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Karolino ... wszystko siedzi w naszej głowie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.