Facebook Google+ Twitter

Posłuchaj muzyki z filmów o superbohaterów. Koncerty Superheroes in concert w kwietniu w trzech miastach

W kwietniu posłuchamy w Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie muzyki z filmów o superbohaterach. Podczas koncertów Superheroes in concert będzie można skorzystać gogli wirtualnej rzeczywistości.

 / Fot. materiały prasoweSuperheroes in concert to w pierwszej kolejności koncert z muzyką filmową na żywo. Blisko 90 minut oryginalnych utworów prosto ze ścieżek dźwiękowych z filmów o postaciach takich jak: Iron Man, Spider-Man, Superman, Batman, Transformers, Captain America, Thor, Hulk, Ant-Man czy Avengers.

To także wirtualna rzeczywistość (VR) – po raz pierwszy na świecie podczas koncertu będziecie mogli wejść w świat wirtualny z superbohaterami – Iron Manem, czy Spider-Manem. Wystarczy własny smartfon i gogle VR (które zapewniamy), by w trakcie wydarzenia przenieść się tam, gdzie odczuwa się więcej i intensywniej - cały czas słuchając wykonywanej na żywo rewelacyjnej muzyki.

Technologia na co dzień wykorzystywana w najnowszych grach komputerowych po raz pierwszy stanie się częścią koncertu z muzyką na żywo – to zupełnie nowy format rozrywki. Jak to działa? Uruchamiacie na smartfonie naszą aplikację, telefon wkładacie do gogli, a te zakładacie na głowę - i przenosicie się do wirtualnej rzeczywistości jednocześnie słuchając muzyki na żywo. Bierzecie udział w grze, której fabuła rozgrywa się w supebohaterskim świecie. Pościg po drapaczach chmur za Spider-Manem, czy lot nad oceanem z Iron Manem – zainteresowani?

Nie interesuje Was VR? Wolicie bardziej „tradycyjną” formułę koncertu? Nic nie szkodzi. Superheroes in concert to także niezwykłe i całkiem realne atrakcje wizualne. Oprócz muzyki przygotowaliśmy 90 minut materiału wideo, który będzie wyświetlany na wielkim ledowym ekranie. A na nim grafika oraz filmowe i taneczne klipy zsynchronizowane z muzyką, realizacją telewizyjną na ekranach bocznych oraz feerią świetlnych barw, czyli to wszystko, czego podczas koncertu zwyczajnie nie może zabraknąć.

Podczas koncertu będziecie mogli usłyszeć m.in. utworów: "A promise" z filmu "Avengers", "Taking a Stand" z filmu "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz", "Driving With The Top Down" z filmu "Iron Man", "New Avengers" z "Avengers: Czas Ultrona", "Ant-Man main theme" z filmu "Ant-Man".

Na program koncertu składa się łącznie kilkanaście muzycznych propozycji.

SUPERHEROES IN CONCERT:

02.04.2017 ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

22.04.2017 HALA STULECIA Wrocław

ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

29.04.2017 TAURON Arena Kraków

ul. Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków

Ceny biletów: 99zł - 279zł

(mat. prasowy)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.