Facebook Google+ Twitter

Pośmiertny sukces Przemysława Gosiewskiego. Przystanek we Włoszczowej oblegany

Pomysł Przemysława Gosiewskiego, by zbudować przystanek we Włoszczowej był od samego początku wyśmiewany przez dziennikarzy, reprezentujących mainstreamowe media. Okazuje się, że to była ich wielka pomyłka.

Jak donosi Wprost.pl liczba pasażerów we Włoszczowej stale rośnie, i kolejarze chcą zbudować kolejną linię.

W 2009 roku z peronu we Włoszczowej korzystało dziennie ok. 30 pasażerów. Dzisiaj liczba jest 30 razy większa - przystanek we Włoszczowej stał się dla jej mieszkańców oknem na świat. Tylko w I kwartale tego roku sprzedano 4 tys. karnetów.

Niewykluczone, że sukces inicjatywy Gosiewskiego przyciągnie do Włoszczowej nowych inwestorów: "Mamy nadzieję, że wzrost liczby pasażerów, skłoni PKP do wydzierżawienia okolic dworca lokalnym przedsiębiorcom, którzy otworzą sklepy czy punkty usługowe. To zmniejszy bezrobocie i przyniesie zyski - mówi burmistrz Włoszczowy.

Od samego początku realizacji tej inicjatywy w mediach pojawiły się nieprawdziwe informacje; mówiono, że koszt budowy wyniósł 3 mln. W rzeczywistości na zbudowanie przystanek, potrzebny był niecały milion, z czego 1/3 zapłacił samorząd.

Znajdź nas na Google+
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

obiektywny
 • obiektywny
 • 14.04.2012 17:20

edwin Wczoraj 21:38 , lemingu wylazłeś ze swej cuchnącej nory .Znowu rozsuwasz smród i podłość .zamilcz wreszcie śmierdzielu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
 • edwin
 • 13.04.2012 21:38

@gdy 16:29 zgadzam się w większości z Twoimi uwagami i spostrzeżeniami z wyjątkiem jednego-zarzutem nieprzychylnego stosunku do Komorowskiego. A na co więcej ten nadęty pozer zasługuje ? Po salonach porusza się jak koniuszy, pisze z błędami. Na wyjazdach zagranicznych wygaduje bzdury i może jeszcze puszcza bąki, co by mnie nie dziwiło. Nie korzysta z prawa wystąpienia w sejmie, które jest konieczne w celu zdyscyplinowania schamiałego towarzystwa ! Dlaczego ? A dupy ruszyć się nie chce, nazywając to neutralnym stanowiskiem. Więc w jego krytyce jestem w pełnej zgodzie z tymi co to czynią.

Komentarz został ukrytyrozwiń
lolek
 • lolek
 • 13.04.2012 21:28

Taki ruch w tej dziurze?Chyba ludziska pielgrzymują do sanktuarium dobroczyńcy"Wątróbki"

Komentarz został ukrytyrozwiń
ciulewski
 • ciulewski
 • 13.04.2012 21:14

Akurat ! Może jeszcze we Włoszczowej wybudują ze dwa dworce na chuj komu potrzebne. Wszystkie imienia Edgara Gosiewskiego-Pokraki ! Jeszcze trochę i okaże się że z Włoszczowej wyjeżdża dwa razy więcej ludzi jak mieszka ! Zaraz zapierdalam z Gdańska do Włoszczowej żeby dostać się do Gdyni ! Jak będę we Włoszczowej to nasram na peronie i niech im kurwa śmierdzi !

Komentarz został ukrytyrozwiń
gdy
 • gdy
 • 13.04.2012 16:29

ja jestem ciekaw kto wreszcie odważy się podac prawdziwe dane - jak dla mnie jest to jedynie bezmyslnie powtarzana przez media propagandowa papka PIS

wczorajsze artykuły (az 2 w GW), mówiły o wielkim sukcesie i prawie 4000 biletach, szkodaże jak ktos podzielił ten wielki sukces (dane kwartalne), to okazało się ze DZINNIE ledwie 40 osób korzysta z tego 'peronu', a na kazdy zatrzymany SZYBKI pociag przypada ledwie po 2 osobu z tegoż samego peronu

to co zauważam ostatnio, to na siłę chęć przypodobania się PIS i nawiedzonym radiomaryjnym (coraz wiecej na poważnie media mówią o coraz bardziej absurdalnych spiskowych teoryjkach, których nawet za PRLu nie wymyslano!!!)

nie dość tego - na kazdym forum, na którym można pisać (bo w gazecie polskiej NIE mozna), zatrudniani sa niestety czesto cenzorzy proPISowscy, co widac dokładnie w selekcji wpisów lub w 'banowaniu' normalnych ludzi i pozostawianiu wpisów, które zieją nienawiscia do PO, prezydenta, premiera, Żydów, innych niz biali 'prawdziwi polacy'.. itd

obawiam się, ze podobnie działo sie w latach 30 w niemczech - tuz przed dojsciem do władzy hitlera i powszechnym faszystowskim rajem...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Włoszczowa
 • Włoszczowa
 • 13.04.2012 16:05

Radosławie Kowalski to zacytowałeś "Jak donosi Wprost.pl liczba pasażerów we Włoszczowej stale rośnie, i kolejarze chcą zbudować kolejną linię."Tylko "zapomniałeś" dodać(to zdąża się tobie nazbyt często -jeśli oczywiście całych cudzych tekstów nie przepisujesz) co jest przyczyną takiego stanu rzeczy.Otóż , jest tak .Ci (znaczna większość ),którym udało się zdobyć uprawnienia na prawo jazdy .Na dzień dzisiejszy ma takie uprawnienia ,,,zabrane .Jeźdźili po pijanemu i powodowali wypadki , co skutkowy pozbawieniem ich możliwości jedzenia; samochodami, motorynkami rowerami a nawet wozami.Na rower tez nie mogą wsiąść z takiego samego powodu .Brak jest u nich elementarnej wiedzy o ruchu drogowym i prawideł jakie są zawarte w kodeksie drogowym .To jest powód ,że są zmuszeni do jazdy koleją żelazną .Pisz prawdę i tylko prawdę .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.