Facebook Google+ Twitter

Pospieszalski będzie miał swój program. TVP zmieniła zdanie

Jan Pospieszalski będzie jednak prowadził swój program w telewizji publicznej. Co prawda tydzień temu zarząd TVP nie zgodził się na obecność Pospieszalskiego na antenie, ale wczoraj po raz kolejny zmienił zdanie.

 / Fot. Sławek/CC 2.0Program roboczo nazwany "Bliżej" zostanie wyemitowany po raz pierwszy 10 listopada o 22.30, na antenie TVP Info i ma trwać 40 minut - informuje serwis Wirtualne Media. Łącznie telewizja wyemituje 31 odcinków. Pospieszalski chce, by w programie znalazły się materiały reportażowe - "blisko ludzi" i rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

Obecnie o 22.30 emitowany jest "Info Dziennik - Gość" prowadzony wymiennie między innymi przez Jacka Żakowskiego, Rafała Ziemkiewicza i Michała Karnowskiego. W dniu, w którym wystartuje program Pospieszalskiego, swoje rozmowy prowadził ten ostatni. Autor "Swojskich klimatów" i "Warto rozmawiać" powiedział, że nie zgodzi się na emisję, jeżeli swój program straci Karnowski.

Obecność Jana Pospieszalskiego w TVP budzi kontrowersje. Iwona Schymalla zarzuciła mu stronniczość i zdjęła z anteny "Warto rozmawiać". Rada Etyki Mediów uznała (niejednogłośnie), że reportaż "Solidarni 2010", który Pospieszalski nakręcił z Ewą Stankiewicz, naruszał zasadę obiektywizmu zawartą w Karcie Etycznej Mediów. "Pojawiające się zaraz po 10 kwietnia sprzeczne wersje dotyczące przyczyn katastrofy, brak uspokajającej reakcji premiera wykluczającej zamach, wzmagały tylko lęki i obawy Polaków o tzw. „udział osób trzecich“. Zarzuty, że pozwalałem na upublicznienie spiskowych teorii są absurdalne – ludzie mają takie obawy i nic tego nie zmieni. Zresztą opublikowana niedawno przez prokuraturę „czwarta wersja”, mówi dokładnie to samo, czyli nie wyklucza „udziału osób trzecich“ w tej katastrofie" bronił się Pospieszalski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

sondor
 • sondor
 • 22.01.2012 16:45

Niech Telewizja sama sobie odpowie, dlaczego ludzie nie chcą płacić abonamentu, jeżeli nie potrafi to podpowiadam, to przez takie programy m.innymi jakie prowadzi Pospiesalski.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Michał
 • Michał
 • 21.01.2012 09:08

Pani Schyla jest stronnicza i udaje dewotkę??????????????

Komentarz został ukrytyrozwiń
juzio/przez u
 • juzio/przez u
 • 28.10.2011 17:12

@ Lech /wczoraj/
Co ty pier/dolisz stary ! Chyba żartujesz. Jasio Pospieszalski to dzieciorób i stary pederasta a nie basista. Może gra na kutasie a nie na basie. W TV Jasio da dupy któremuś z pedałów / a tam ci ich dostatek/ i ma okienko do następnego sex-excessu !

Komentarz został ukrytyrozwiń
polewa lukrowa
 • polewa lukrowa
 • 27.10.2011 11:16

Żądam zatrudnienia Nergala!!!!!!!!!!!!!!!.
Niech będzie równowaga w TVP. Jeśli TVP ma być prywatnym podwórkiem to niech sie utrzymuje z datków tych, którzy chcą w tym uczestniczyć. Nie mam zamiaru płacić dalej abonamentu i utrzymywać takich antypatycznych osobników. Chce zarobic niech idzie do Rydzyka tam dobrze płacą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lech
 • Lech
 • 27.10.2011 09:42

Wspaniale -- będziemy mieli program bez lukru -- prawda ,prawda, jeszcze raz prawda...
Janek to profesjonalista.

Komentarz został ukrytyrozwiń
5471
 • 5471
 • 27.10.2011 09:33

Gratulacje Jasiu, gdzie kupiłeś ten szalik? bo mi się podoba.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.