Facebook Google+ Twitter

Pospieszalski: prawa widzów do rzetelnej informacji są zagrożone

Kazimierz M. Ujazdowski i Jarosław Sellin złożyli wniosek do RPO o zbadanie sytuacji w TVP. Posłowie PiS uważają, że dochodzi tam do dyskryminacji dziennikarzy o prawicowych poglądach.

 / Fot. Sławek, CC.2.0. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Jan_Pospieszalski_2008.jpg&filetimestampDo złożenia wniosku nakłoniły posłów PiS informacje o zdjęciu z anteny takich programów jak: "Warto rozmawiać" Jana Pospieszalskiego, "Bronisław Wildstein przedstawia" czy też "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego.

Komentując dla wp.pl wniosek posłów PiS, Pospieszalski wyraził także zdziwienie, iż Irena Lipowicz, Rzecznik Praw Obywatelskich, nie dostrzegła tego problemu sama, a musieli uświadomić jej to posłowie PiS swym wnioskiem.

"...nie chodzi o to, że mnie mordują - eliminują całe środowisko

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (29):

Sortuj komentarze:

bombka dla PO
  • bombka dla PO
  • 12.04.2011 08:30

Jeremi Kowalski to musi jakiś kochaś. Obrzydliwe!!! A fuj!

Komentarz został ukrytyrozwiń
PO rujnuje
  • PO rujnuje
  • 24.02.2011 22:49

A kogo miał zaprosic? Zboczeńców? Dla Wójcika rzetelny dziennikarz to pewnie Tomasz Lis. No to powodzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Aviator
  • Aviator
  • 12.01.2011 22:49

Do Jeremi Kowalski Dzisiaj 12:45
O fuj, fuj, jakie to obrzydliwe, jakie to niekulturalne, w ogóle tak nazywać takie fajne rzeczy, jak oni tak mogą, prawda?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marian Farmus
  • Marian Farmus
  • 12.01.2011 13:41

Uważam Pana Pospieszalskiego za doskonałego dziennikarza i Jego brak będzie dla mnie bardzo przykry,bo świadczyć może o tendecyjnym ograniczaniu praw obywatelskich do wolności słowa w publicystyce.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Julian Palczyński
  • Julian Palczyński
  • 12.01.2011 13:31

Idea programu bardzo dobra.Tylko sposób jego prowadzenia(narzucanie gościom programu swojego zdania przez pana P.) jest nie do przyjęcia.Więc zostawmy program,a zmieńmy tylko jego gospodarza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jeremi Kowalski
  • Jeremi Kowalski
  • 12.01.2011 12:45

Pan Cejrowski epatowaniem swoją homofobią jest obrzydliwym przykładem zaściankowości, którą ktoś w tej naszej kochanej telewizji dopuścił do głosu. Ponadto, jego brak ogłady i zwyczajnej kultury osobistej graniczy z chamstwem (pierwszy lepszy przykład---jak wyrzucał barmanowi fakt, że wybór kaw w Polsce stał się zbyt duży).

Pan Pospieszalski jest za to 'pięknym' przykładem antysemity, który nie dość, że się ze swoimi 'oświeconymi' poglądami nie kryje, to jest wręcz z nich dumny (vide filmik na youtube gdzie pan P. oferuje okazanie swojego przyrodzenia w ramach dowodu, że nie został obrzezany).

Bardzo się cieszę, że programy panów C. i P. nie zagoszczą na ekranie (choć ciekawe na jak długo). Żenującego braku kultury w polskiej telewizji chyba już wystarczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dooobra Baca .
  • Dooobra Baca .
  • 12.01.2011 12:41

ktoś kto jest katolikiem niekoniecznie musi dzielić poglądy z Pospieszalskim Panie Wójcik

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dooobra Baca .
  • Dooobra Baca .
  • 12.01.2011 12:38

Dziennikarz powinien być bezstronny a jego materiał tym samym rzetelny. Innej możliwości nie ma. Dziennikarz przedstawia stan faktyczny a nie stan rzeczy w świetle polityki widzianej z prawej czy z lewej strony. więc jesli w TVP są jacyś dziennikarze o poglądach prawicy czy lewicy to nie są to dziennikarze tylko sługusy . takim należy już dawno powiedzieć WYPAD !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marian Bucki
  • Marian Bucki
  • 12.01.2011 10:45

Widać wyrażnie tendencję budowy totalitaryzmu w mediach tak, by tylko jedna "słuszna prawda" zatruwała skołowane umysły rodaków.