Facebook Google+ Twitter

Postaw mi drinka, a ja tobie…

Cel jest prosty – znaleźć sponsora, który za przyjemność cielesną spełni każdą zachciankę. - Lubimy się zabawić za free - to często słyszana kwestia od młodych dziewczyn..

 / Fot. Express IlustrowanyDlaczego nie dziwi nas widok młodych atrakcyjnych dziewczyn z dorosłymi mężczyznami? Sponsoring to słowo, które ostatnio słyszymy coraz częściej. Młode dziewczyny używają swojego ciała do realizacji pragnień i marzeń.

Zjawisko sponsoringu choć pozornie tak niezrozumiałe, w gruncie rzeczy dość łatwo umotywować można typowo ludzkimi potrzebami, które za pośrednictwem tego procederu zostają zaspokojone.

- Zgodnie z hierarchią potrzeb Maslowa jedną z pierwotnych potrzeb człowieka stanowi poczucie bezpieczeństwa, które młode dziewczyny uzyskują w ramionach starszych i doświadczonych już mężczyzn - tłumaczy psycholog Agnieszka Megger. - Bezpieczeństwo zarówno emocjonalne jak i finansowe jest równie ważne w przypadku kobiet stawiających swe pierwsze kroki w dorosłości i na ścieżce kariery, nie rzadko utrzymywanych wciąż przez rodziców - dodaje Megger.

Piękne i młode szukają zabawy w życiu jednak nie zdając sobie do końca sprawy jakie wiążą się z tym konsekwencje. Bogaci, mężczyźni na stanowiskach, zazwyczaj mają czym zaimponować młodym dziewczynom. Droga biżuteria, ciuszki czy wyjazdy do ekskluzywnych apartamentów, miejsc. Wiele młodych i naiwnych ulegnie i korzysta z atrakcji.

Czy te dziewczyny zdają sobie sprawę z tego, co robią ze swoim ciałem? Krótko mówiąc sprzedają się... Sponsoring bowiem choć często klasyfikowany jako rodzaj prostytucji, stanowi specyficzny układ/związek, a między parą tworzy się dość często bliska relacja, co zwiększa uzyskiwane zyski przez obojga partnerów. Koszty finansowe ponoszone przez mężczyzn są więc, w rzeczywistości, niską ceną za zaspokojenie nie tylko potrzeb seksualnych, ale także za poczucie akceptacji i szacunku ze strony młodej kobiety. W zamian za seks często z nieznajomymi Ci obdarowują je błyskotkami.

Dlaczego tak jest? - Otóż, w dzisiejszych czasach, w czasach pogoni za pieniądzem oprócz dóbr materialnych,
sponsoring daje im poczucie niezależności i pewną autonomię. Ponadto czują się one wyjątkowe, doceniane, zaspokojona jest ich potrzeba przynależności i więzi emocjonalnej - dodaje Agnieszka Megger. - Niewykluczone, że dziewczyny chcą w pewnym sensie zaimponować i popisać się przed rówieśniczkami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jak zwał tak zwał.
Efekt taki sam.
Prostytucja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ważny tekst.
Dziewczyny, otwórzcie oczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ta jest, sponsoring to eufemistyczne określenie prostytucji.

"(...) Ponadto czują się one wyjątkowe, doceniane, zaspokojona jest ich potrzeba przynależności i więzi emocjonalnej (...)"
...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.