Facebook Google+ Twitter

postWALENTYNKI w klubie Wytwórnia

Pokaz niemego kina erotycznego, koncert zespołu NOT oraz pokaz fotografii „Z kobietą w tle”, tak właśnie wyglądała postwalentynkowa impreza organizowana przez kluby Wytwórnia i Łódź Kaliska.

NOT w klubie Wytwórnia / Fot. Magdalena StefańskaWszystko zaczęło się w Wytwórni. Licznie zebrani goście, kwadrans po godzinie 19 wygodnie zasiedli w fotelach i przez 53 minuty oglądali niezwykłe fragmenty niemych filmów erotycznych, nagranych przez nieistniejącą już dziś wytwórnię Saturn. Wszystkie fragmenty pochodziły z lat 1906-1911. Pokazowi towarzyszył grany na żywo podkład muzyczny, wykonany przez zespół NOT. Całość wypadła nieźle. Zespół wczuł się w swoją wyjątkową tego wieczoru rolę i bardzo dobrze wywiązał z powierzonego mu zadania.

Po zakończeniu pokazu, zespół udał się na krótką przerwę, by następnie powrócić i powtórnie zagrać dla zgromadzonej publiczności. W zamierzeniach organizatorów miał to być regularny koncert grupy, jednak ze względu na brak wystarczającej ilości czasu, panowie z NOT musieli nieco skrócić przygotowaną setlistę. NOT w klubie Wytwórnia / Fot. Magdalena StefańskaOstatecznie koncert trwał niecałą godzinę, w przypadku tego zespołu zdecydowanie za krótko. Co do zagranych utworów to oczywiście nie zabrakło najbardziej znanych piosenek grupy, czyli „To taka gra” oraz „Łódź”.

NOT w klubie Wytwórnia / Fot. Magdalena StefańskaPanowie zaprezentowali również niemniej lubiane przez fanów „Tivoli”, „Spadasz na dno”, „Topf und sohne” czy „Zmienię adres, zmienię imię”. Na koniec mogliśmy usłyszeć utwór „Litzmannstadt”. Po raz kolejny udowodnili, że są w świetnej formie i potrafią skutecznie rozgrzać publikę. Zaletą tego koncertu z pewnością było całkiem dobre nagłośnienie, jak również świetny kontakt zespołu z publiką.

Po koncercie, osoby posiadające specjalny bilet, udały się do klubu Łódź Kaliska na pokaz fotografii „Z kobietą w tle”, autorstwa Grzegorza Piekarskiego.NOT w klubie Wytwórnia / Fot. Magdalena Stefańska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.