Facebook Google+ Twitter

Poszaleć w Dni Gminy...

Każdy może, jeśli tylko zechce, popróbować swych sił i namalować wspólny, wielki obraz, może posłuchać muzyki, potańczyć przy Boney M., łyknąć płynu pienistego i zagryźć kiełbaską...

plakat Dni Gminy Suchy Las projekt i aranżacja BEAta Pflanz / Fot. beata-pflanz@o2.plNie wiem, czy każda gmina tak robi, ale w mojej dzieje się tak od lat, że w czerwcu każdego roku, rozpoczynają się obchody tzw. Dni Gminy. Plakat, który tu dołączyłam, dotyczy tylko wydarzeń kończących te obchody. Bardziej szczegółowy program, który obejmuje okres już od początku czerwca, można znaleźć na stronie gminy Suchy Las.

Chodzi o to, że w tym roku, oprócz różnorakiej muzyki, stoisk gastronomicznych i innych atrakcji, które zawsze się powtarzają, tym razem wydarzyć się ma coś nowego. Tym razem, każdy chętny, i to niekoniecznie adept Akademii Sztuk Pięknych, może popróbować swych sił pędzlem na płótnie. Chcemy stworzyć NAJWIĘKSZY WSPÓLNIE MALOWANY OBRAZ W GMINIE.

Poza tym, tuż obok, będą miały miejsce nieco szalone, a na pewno mające na celu rozbawić, wprowadzić w dobry humor, warsztaty artystyczne - takie z przymrużeniem oka, ale za to z fajnymi - dla najbardziej kreatywnych i odważnych w wypowiedzi - nagrodami.

Nie zdradzę szczegółów, nie mogę. Ale już dziś zapraszam na fajną imprezę, która zakończy się pokazem ogni sztucznych. Zatem będzie kolorowo, zabawnie, kreatywnie i... z hukiem! Zapraszam!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.