Facebook Google+ Twitter

„Poszło w diabły” – najnowsza powieść Anny Mazurkiewicz

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-01-12 15:08

„Poszło w diabły” to książka dla kobiet, które kochają „Przeminęło z wiatrem”. A ponieważ tę słynną powieść wydano w ciągu kilkudziesięciu lat w 30 milionach egzemplarzy w 30 językach mamy spore szanse na pobicie rekordu Harry’ego Pottera. Ale „Poszło w diabły” jest również powieścią dla tych kobiet, które o „Przeminęło z wiatrem” nigdy nie słyszały… Bo to historia dla kobiet, o kobietach, napisana przez kobietę.

 / Fot. MGTo powieść na wskroś współczesna, która pokazuje jak niewiele się zmieniamy, choć mijają wieki. Bo niezależnie od czasów i panujących obyczajów zawsze bywały kobiety silne, choć często różniły się, tak jak Melania różniła się od Scarlett.

Anna Mazurkiewicz - pisarka (autorka ponad 1000 artykułów w „Filipince”, „Jestem” i „Kobiecie i Życiu”, książki o chorowaniu na raka „Jak uszczypnie, będzie znak” oraz powieści „To tylko facet”) a także ambasadorka międzynarodowych kampanii na rzecz walki z rakiem piersi „Breast Friends” (2007), mającej na celu pokazanie, jak ważne jest wsparcie w walce z chorobą oraz „United Cancer” - kampanii walczącej o równy dostęp do innowacyjnych terapii w Unii Europejskiej. Niegdyś redaktor naczelna kultowej „Filipinki”.

Obecnie dyrektor Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów im. Jerzego Giedroycia. Laureatka nagrody w konkursie Programu I Polskiego Radia za słuchowisko dla dzieci „Zegarek taty”. A także Nagrody Różowej Wstążki Avonu za działalność na rzecz walki z rakiem (2008).

"Poszło w diabły"
Anna Mazurkiewicz

Wydawnictwo MG

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.