Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4400 miejsce

Poszukiwana Małgorzata Wnuczek

Cztery lata temu, 31 maja 2006 r., po sprzeczce z mężem wyszła z domu w Leicester i nie wróciła do dzisiaj. Jej rodzina nie zaprzestała poszukiwań. Małgosia ma 31 lat i 170 cm wzrostu. W dniu zaginięcia była szczupłą blondynką.

Małgorzata Wnuczek / Fot. http://nk.pl/#profile/17956653Pan Ryszard, ojciec dziewczyny, na Facebooku stara się pozyskać jak najwięcej znajomych. Liczy na to, że może znajdzie kogoś, kto przekaże mu jakieś wiadomości o córce. Razem z żoną i córką Małgosi, Oleńką, tu w Polsce czekają, aż zaginiona dziewczyna wróci do domu.

Poszukiwania trwają od końca maja 2006 roku. Wzięli w nich udział policja, parafia, media, fundacja Itaka. Na angielskich lotniskach, w wielu brytyjskich miastach, zakładach pracy, w autobusach zostały rozwieszone plakaty informujące o zaginięciu Gosi. Ojciec dziewczyny założył jej profile na Naszej Klasie i Facebooku. Na YouTubie http://www.youtube.com/watch?v=ikieEZRDpqQ został zamieszczony filmik, w którym Ola prosi mamę, aby wróciła do domu, bo za nią tęskni.

Rodzina próbowała również poszukiwań przez jasnowidza. Pierwszy raz w 2008 r. Małgorzata miała być w szpitalu psychiatrycznym. Informacja ta nie potwierdziłaMałgorzata Wnuczek / Fot. http://nk.pl/#profile/17956653 się.

Drugi raz pan Ryszard do jasnowidza udał się we wrześniu 2009 r. Ten uważał, że kobieta nie żyje. - Przedstawił bardzo makabryczną wizję. Zwykle określa, gdzie się znajdują zwłoki, lecz tym razem nie potrafił określić ich miejsca. Jak sam powiedział, do tej wizji trzeba podejść z dużą ostrożnością, bo to tylko wizja, a on jest tylko człowiekiem - mówi ojciec Małgorzaty. Ciała nie znaleziono, dlatego rodzina nadal ma nadzieję, że ich córka i matka żyje i się z nimi skontaktuje.

Wszystkie osoby, które miały kontakt z Małgorzatą Wnuczek od końca maja 2006 roku, choćby przypadkowo, proszone są o kontakt z angielską lub polską policją, bądź z panem Ryszardem Smółką ryniu.s@op.pl lub jarek_smolka@o2.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To ładnie ze strony W24 że zamieszczają co raz więcej plakatów ludzi zaginionych, to zawsze zwiększa szansę odnalezienia. PS. Małgorzatę pomagam szukać od samego początku mojej znajomości z komputerem i organizacjami poszukiwawczymi, czyli od 2 lat i 8 miesięcy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.