Facebook Google+ Twitter

Poszukiwane piękne i przedsiębiorcze kobiety

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-08-21 10:46

Piękne i przedsiębiorcze kobiety - takich będzie dziś w Poznaniu poszukiwał fotograf Jacek Poremba. W centrum handlowym Stary Browar odbędzie się casting do wystawy Obraz Polki XXI wieku. Jej organizator - jeleniogórska Jelfa zleciła kilka miesięcy temu TNS OBOP zbadanie jakie są współczesne Polki.

Kobiety pytano o wartości, które cenią, priorytety, rodzinę, marzenia. Na podstawie wyników - wyłoniono sześć modeli kobiet, które stały się inspiracją dla fotografów związanych z pracownią artystyczną Świetlica. Każdy wylosował jeden z modeli.

Jacek Poremba, będzie dziś szukał w Poznaniu kobiet odnoszących sukcesy zawodowe - zadbanych i eleganckich, które potrafią stawiać sobie cele zawodowe i wytrwale do nich dążyć. Fotograf wybierze jedną, której portret będzie odzwierciedleniem opisanego modelu kobiety.

Podobne castingi odbędą się też w Łodzi, Lublinie, Krakowie, Gdańsku oraz Warszawie. Portrety wszystkich wybranych kobiet będzie można obejrzeć na wystawie Obraz Polki XXI wieku. Wystawa w Poznaniu oraz w pozostałych pięciu miastach od połowy września.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.