Facebook Google+ Twitter

Poszukiwanie wiosny w Krakowie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-03-23 17:46

W ostatnią sobotę marca, Kraków Plaza zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w niesamowitej przedświątecznej akcji o przewrotnej nazwie "W poszukiwaniu wiosny".

Na wszystkich gości odwiedzających w tym czasie Kraków Plaza czeka wiele atrakcji i niespodzianek. W tym między innymi warsztaty plastyczne, nad którymi opiekę będą sprawować doświadczeni instruktorzy. Dzieci i dorośli będą mogli zapoznać się z techniką plastyczną - decoupage. Warsztaty plastyczne zostaną podzielone na trzy bloki tematyczne, tak, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Akcji będzie towarzyszył duży konkurs plastyczny pod hasłem "Szukamy Wiosny". Cała zabawa będzie polegała na tym, aby dzieci po upływie określonego czasu dorysowały fragment obrazu rozpoczętego przez poprzednika.
W ten sposób, z pewnością w Kraków Plaza zagości długo wyczekiwana przez nas, pełna barw i dziecięcej energii wiosna.

Tradycyjnie z Wielkanocą kojarzony jest zajączek wielkanocny, który w najbliższą sobotę będzie zachęcał najmłodszych do poszukiwania jajeczek wielkanocnych, ukrytych w zakamarkach Kraków Plaza. Osoby, które uzbierają najwięcej jajeczek otrzymają nagrody ufundowane przez najemców oraz Galerię Kraków Plaza.

Akcja „W poszukiwaniu wiosny” zacznie się o godzinie 13 i potrwa do późnych godzin popołudniowych. Niezaprzeczalną atrakcją akcji jest fakt, że poprowadzi ją znany krakowski aktor – Krzysztof Bochenek.
W programie imprezy nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami, związanych z tematyką Świąt Wielkanocnych oraz konkursów muzycznych i sportowych.

Więcej informacji na www.Krakowplaza.pl

Autor: Ewelina Obara

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.