Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5408 miejsce

Poszukiwany Mateusz Bajorek z Osobnicy

11 listopada br. od godzin przedpołudniowych (10:00) trwały poszukiwania zaginionego Mateusza Bajorka. W akcji udział wzięło 32 strażaków z okolicznych OSP ( 14 z OSP Osobnica), a także 12 policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Michał Bajorek / Fot. Archiwum zaginionego Michała Bajorka do celów poszukiwań23-letni Mateusz Bajorka zamieszkały w miejscowości Osobnica, wyszedł z domu 26 września 2014 roku, około godz. 16.15 i ślad po nim zaginął.
Przeszukano już brzegi rzeki Bednaki, okolice domu w którym mieszkał zaginiony, lasy a także przystanek autobusowy przy byłym sklepie w kierunku Trzcinicy.
Uczestnicy akcji poszukiwawczej podzielili sie na dwie grupy. Jedna z nich przeszła brzegiem rzeki, a druga skierowała się do Trzcinicy. Przeszukano wszystkie w tej okolicy opuszczone budynki, lecz bez skutku.

Policja w poprzednich dniach zaangażowała psy tropiące, lecz i one nie podjęły śladu zaginionego Mateusza Bajorka.W akcji wzięły udział także jednostki OSP z Bierówki, Trzcinicy, Warzyc, oraz Żółkowa.

Policja apeluje do mieszkańców, którzy widzieli w ostatnim czasie zaginionego, aby skontaktowali się z policją : tel. (13) 44 38 310, e-mail: jaslo@podkarpacka.policja.gov.pl
Źródło

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.