Facebook Google+ Twitter

Poszukiwany/ poszukiwana: PR-owiec - animator - społecznik

W Łodzi powstaje nowa grupa nieformalna. Inicjatorzy poszukują zapalonych młodych PR-owców, którzy w przyszłości chcą promować inicjatywy młodzieżowe.

W Łodzi oferta skierowana do młodzieży jest szeroka. Mimo to nadal wiele młodych osób pozostaje pod wpływem bardziej niebezpiecznych sposobów spędzania wolnego czasu. W odpowiedzi na taki stan powstała grupa nieformalna PRoNGO.

Inicjatorzy akcji zamierzają poszerzyć swoją (dotychczas 4-osobową) grupę, wspólnie przeszkolić się i wyjść do młodzieży z akcją promującą postawy aktywne i informującą o tym, co młodzież może robić w wolnym czasie.

A oferta jest szeroka: kółka zainteresowań, lekcje tańca, warsztaty graffiti - od A do Z, płatne i bezpłatne, na wyciągnięcie ręki. Wszystko po to, by zachęcić młodych do aktywnych form spędzania wolnego czasu. Dlaczego więc młodzi z niej nie korzystają?
- Być może oferta do nich nie dociera, jest nieatrakcyjna, przekaz jest niedostosowany do grupy docelowej... powodów jest wiele - mówi Adam, jeden z członków grupy.

Dlatego grupa w pierwszej fazie zamierza przygotować się merytorycznie z takich tematów jak: tworzenie planu promocji, sposoby docierania do młodzieży z mniejszymi szansami, tworzenie artykułów, współpraca z mediami, autoprezentacja, nawiązywanie współpracy z instytucjami lokalnymi czy sponsoring. Jak mówią inicjatorzy: Chcemy mieć pewność, że wyjdziemy z poprawną i dobrze przygotowaną propozycją.

Kolejnym zadaniem będzie przygotowanie atrakcyjnej, oryginalnej i niepowtarzalnej kampanii informacyjnej skierowanej do młodzieży. Cała akcja skończy się w czerwcu przyszłego roku.

Inicjatorzy kierują apel (do wszystkich zainteresowanych tematyką promocji i mających duszę społecznika) przyłączenia się do grupy. Ciekawi inicjatywy mogą kontaktować się na adres: prongo@googlegroups.com.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.