Facebook Google+ Twitter

Poszukiwany przestępca znaleziony w Szczecinku w... szafie!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-06-04 08:44

Poszukiwany listem gończym za niestawienie się w więzieniu w określonym czasie 36-latek został odnaleziony w Szczecinku.

Mężczyzna przebywał wcześniej w zakładzie karnym w Strzelcach Opolskich. Odbywał tam karę za wzięcie zakładnika oraz zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Jesienią 2009 r. otrzymał przepustkę, z której jednak nie wrócił.

Policja wpadła na trop, według którego 36-letni mieszkaniec Częstochowy miałby przebywać w Szczecinku. Funkcjonariusze postanowili nie zwlekać, tylko natychmiast rozpocząć działania. Według ich ustaleń mężczyzna miałby przebywać na jednym z blokowisk.

Część funkcjonariuszy obserwowało okna, a inni mieli w tym czasie sprawdzić mieszkanie. W mieszkaniu znajdowały się dzieci, które nie wpuściły ich do środka aż do powrotu ich matki. Kobieta oznajmiła, że męża nie widziała od kilku miesięcy.

Początkowo policjani uwierzyli jej, jednak po chwili odnaleźli poszukiwanego a szafie o wymiarach 60x70 cm. Niespełna dwumetrowy mężczyzna był przykryty ubraniem.

Obecnie przebywa w areszcie. Do jego wcześniejszego wyroku, 15-letniego pozbawienia wolności, dojdzie kolejny, tym razem za niestawienie się w określonym czasie w zakładzie karnym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

monika Dobrucka
  • monika Dobrucka
  • 04.07.2011 21:08

to jest kłamstwo i nieprawda nie wziął zadnego zakładnika a morderstwo popelnil ten trzeci bo było ich trzech mojego tatę oczerniaja powinien ktoś zostać ukarany

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.