Facebook Google+ Twitter

Poszukiwany w całym kraju. Hoss z opaską na oczach i bez

Wielkopolska Policja otrzymała nakaz doprowadzenia Hossa do aresztu. Funkcjonariusze nie zastali go pod wskazanym, przez sąd, adresem. Kuzyni nie potrafili powiedzieć, gdzie on przebywa. Prokuratura Okręgowa w Warszawie wydała list gończy.

Wzywa się każdego- czytamy- kto zna miejsce pobytu poszukiwanego 49-letniego Arkadiusza Łakatosza do zawiadomienia o tym najbliższej jednostki Policji lub prokuratora.

Ostrzega się, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie jemu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Udziela się zapewnienia o utrzymaniu tajemnicy co do osoby informującej.

TUTAJ ZDJĘCIE "Hossa" udostępnione przez Centralne Biuro Śledcze

Mężczyzna, co do którego Sąd Okręgowy w Warszawie wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy, jest podejrzany o dokonanie przestępstw z art. 286 kodeksu karnego (oszustwa).

Zgodnie z treścią wydanego przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie listu gończego – informacje o podejrzanym, w tym nazwisko oraz jego wizerunek - podaje się do publicznej wiadomości.

 / Fot. Archiwum PolicjiNiedawno policjanci warszawskiego CBŚP zatrzymali Hossa, który ukrywał się od półtora roku przed wymiarem sprawiedliwości.

Był poszukiwany również przez policję z Austrii i z Luksemburga.

Zatrzymali również kilkanaście osób powiązanych z Hossem, które trudniły się oszustwami metodą na wnuczka w Niemczech, Szwajcarii i Austrii.

Przestępcy zamieszkujący w większości w Polsce wyłudzili od osób starszych milionowe kwoty w euro i frankach szwajcarskich.

Hoss otrzymał policyjny dozór, choroba ponoć przeszkodziła mu w meldowaniu się w wyznaczone dni, w komisariacie. Teraz słuch o nim zaginął.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"Nadzwyczajna kasta ludzka " wykonująca zawód sędziowski i w imieniu RP wydająca niezawisłe orzeczenia i wyroki wykazała słuszność ideologiczną.
Inni sędziowie aby dorobić do skromnej pensji, zgodnie z obowiązującym prawem kradli pendriw-y , drobny sprzęt, spodnie.
Jak mawiał klasyk " za 6 tyś złotych pracuje jedynie z.... "
Sędzia wydający niezawisłe orzeczenie, które zwalniało zatrzymanego Hossa poszedł na całość.

Staropolskie powiedzenie mówi, że do sądu nie idzie się po sprawiedliwość, ale po wyrok.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.