Facebook Google+ Twitter

Poszukuję zaginionej kotki

W sierpniu 2010 roku zaginęła moja sześcioletnia kotka, serce mi pęka, że marznie i głoduje... Pomóżcie mi ją odnaleźć!

 / Fot. Małgorzata MusiałekW sierpniu 2010 roku zaginął mój kot, właściwie kotka. Przez moją nieuwagę wymknęła się przez uchylone okno, zachęcona przez dorodnego kocura z sąsiedztwa.

Kotka ma 6 lat, wygląda na zdecydowanie młodszą. Całe życie mieszkała w bloku, miała pod dostatkiem ciepła i "smakołyków" - zmylona pozornie lepszą wolnością podążyła za kocurem. Miało to miejsce pod koniec sierpnia 2010 roku w Opolu, w okolicach ulicy Skautów Opolskich na osiedlu ZWM.

 / Fot. Małgorzata MusiałekWszyscy byliśmy ze sobą związani i szczury, i pies, brakuje nam kotki. Martwimy się o nią. Zaginięcie kotki zostało zgłoszone do schroniska w Opolu, rozwieszone są też ogłoszenia ze zdjęciem informujące o poszukiwaniach kotki.

 / Fot. Małgorzata MusiałekZnakiem szczególnym kotki jest powypadkowa amputacja końcówki ogona, a także wyraźne "M" na czole z ciemniejszego futerka. Kotka jest początkowo płochliwa w stosunku do obcych, po czym się przyzwyczaja. Nie lubi być głaskana jeśli sama tego nie zechce, a tak bywa rzadko.

Jeżeli ktoś widział i zdołał oswoić kotkę bardzo proszę o kontakt - nawet jeśli ma kilkoro małych kociąt, biorę wszystkie!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.